Powrót

PUP Proszowice - Procedura zatrudniania cudzoziemców

W związku z procedurą zatrudniania cudzoziemców złożenie wniosku o wydanie zezwolenia na pracę sezonową wiąże się z wcześniejszym dokonaniem wpłaty w wysokości 30,00 zł ( za każdego cudzoziemca).

Zarejestrowanie oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi wiąże się z wcześniejszym dokonaniem wpłaty w wysokości 100,00 zł (za każdego cudzoziemca).

Wpłaty należy uiścić na rachunek bankowy Powiatowego Urzędu Pracy w Proszowicach prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Proszowicach.
Nr rachunku 26 8597 0001 0010 0108 2110 0025.

W przypadku zleżenia przez podmiot więcej niż jednego wniosku/oświadczenia wpłaty można dokonać na jednym lub  kilku blankietach.

W tytule należy podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia cudzoziemca + oświadczenia / zezwolenie/ przedłużenie zezwolenia.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach, 15.09.2023 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.