Powrót

PUP Pabianice - Informacja dotycząca wypłat w kasie

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach informuje, że od dnia 2 listopada 2020 r. nie będzie możliwości realizacji wypłat w kasie ajencji znajdującej się w budynku urzędu w Pabianicach przy ul. Waryńskiego 11, z uwagi na zakończenie działalności ajencji.

Osoby, które dotychczas nie wskazały w Urzędzie numeru swojego rachunku bankowego do rozliczeń z PUP, będą mieć możliwość wypłat kasowych w pozostałych placówkach Banku PKO BP na terenie całego kraju.

Mając na uwadze panujący okres zwiększonych zachorowań na choroby zakaźne, w tym rosnącą w naszym powiecie liczbą zachorowań na COVID-19, rekomendujemy rezygnację z wizyt bezpośrednich w placówkach bankowych i w zamian korzystanie z przelewów na konto bankowe.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach, 30.10.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.