Powrót

PUP Lublin - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie od dnia 15.02.2021 r. do 26.02.2021 r. prowadzi nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach projektu: „Inkluzyjny Rynek Pracy w Powiecie Lubelskim (VI)".

Pracodawco, jeżeli chcesz zatrudnić osobę bezrobotną powyżej 30. roku życia zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie lub Filiach w Bełżycach bądź w Bychawie, prowadzisz działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy, posiadasz siedzibę lub oddział na terenie Powiatu Lubelskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, że posiada środki finansowe na refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy w kwocie 18 500 zł, które możesz przeznaczyć na zakup sprzętu, maszyn, oprogramowania i innego wyposażenia stanowiska pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie kompletnych wniosków za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej PUP w Lublinie dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) lub przez portal praca.gov.pl – jeżeli osoba posiada konto na platformie ePUAP, profil zaufany albo certyfikat kwalifikowany lub pocztą na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie, ul. Mełgiewska 11C, 20-209 Lublin oraz osobiście pod w/w adresem.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 81 745-18-16 w. 227, 502 967 918 lub w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie ul. Mełgiewska 11C, 20-209 Lublin pok. 100.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie, 16.02.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.