Powrót

PUP Łowicz - Ograniczenie obsługi interesantów

W związku z dynamicznie rozwijającym się zagrożeniem epidemiologicznym od dnia 12.10.2020 roku do odwołania PUP w Łowiczu podejmuje działania mające na celu ograniczenie wizyt osobistych w urzędzie. Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać telefonicznie lub drogą mailową.

Rejestracja osób bezrobotnych powinna odbywać się drogą elektroniczną poprzez portal www.praca.gov.pl przy wykorzystaniu profilu zaufanego. Istnieje możliwość jego bezpłatnego założenia poprzez banki (T-Mobile UB, PKOBP, Inteligo, Santander, Pekao, mBank, ING, Envelo, Milenium, Aliorbank). W wyjątkowych przypadkach rejestracja możliwa jest osobiście, jednak po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Wszystkie sprawy związane z obsługą cudzoziemców prosimy załatwiać droga elektroniczną – poprzez portal www.praca.gov.pl oraz dosyłanie dokumentów na adres cudzoziemcy@pup.lowicz.pl. Wszystkie wpłaty należy dokonywać tylko i wyłącznie na wskazany na rachunek bankowy  44 1600 1462 1823 7560 8000 0003.

Potwierdzanie gotowości odbywać się będzie tylko drogą telefoniczną. Podstawą do weryfikacji osoby jest wykonanie telefonu z numeru podanego przy rejestracji oraz podanie numeru ewidencyjnego osoby bezrobotnej.

Wszystkie pozostałe sprawy załatwiane będą tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z pracownikiem urzędu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu, 30.10.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.