Powrót

PUP Legnica - Praca dla Asystenta prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Jaworze

Prokurator Okręgowy w Legnicy ogłasza konkurs na jedno wolne stanowisko asystenta prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Jaworze.

Konkurs  zostanie przeprowadzony w trybie i na zasadach określonych w art.180 § 1- 6  ustawy z dnia 28 stycznia 2016 r.- Prawo o prokuraturze (j.t.  Dz.U. z 2019 r. ,740.) oraz w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 2 listopada 2016 r. w sprawie przeprowadzania konkursu na stanowisko asystenta prokuratora ( Dz. U. 2016 r. , 1838).

Konkurs przeprowadzi Komisja powołana przez Prokuratora Okręgowego w Legnicy zarządzeniem Nr 24/20 z dnia 08.maja 2020 roku.

Konkurs zostanie przeprowadzony w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Legnicy, przy ul. Grunwaldzkiej 8, w miesiącu czerwcu 2020 roku.

Ogłoszenie o konkursie na w/w/ stanowisko zamieszczone jest na stronie internetowej:
http://www.legnica.po.gov.pl/oferty-pracy.

Termin zgłoszenia: do dnia 08 czerwca 2020 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, 15.05.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.