Powrót

PUP Legnica - Dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy ogłasza nabór wniosków o wypłatę dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną, niezatrudniającego pracowników, w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19.

Wszelkie niezbędne dokumenty (umowa wraz z załącznikami) i informacje (zasady ubiegania się o udzielenie dofinansowania) dostępne są w zakładce https://legnica.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/dofinansowanie Wnioski można składać w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia naboru,  tj. od dnia 15.05.2020 r. do dnia 29.05.2020 r.

Wnioski należy składać:

  • elektronicznie poprzez platformę praca.gov.pl  (złożenie wniosku i umowy elektronicznie, po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym, pozwoli na obsługę sprawy bez konieczności wizyty w Urzędzie)
  • pocztą na adres:

 59-220 Legnica ul. Gen. Władysława Andersa 2 (przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie miasta Legnica i powiatu legnickiego z wyłączeniem gminy Chojnów)

59-225 Chojnów Rynek 20 (przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie miasta i gminy Chojnów)

  • osobiście poprzez pozostawienie w skrzynkach podawczych zlokalizowanych przy wejściu do placówek Urzędu pod w/w adresami.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, 15.05.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.