Powrót

PUP Lębork - Środki PFRON na działalność gospodarczą

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku informuje, że dysponuje w 2022 r. środkami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań z zakresu zatrudnienia i rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych określonych w ustawie z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

W bieżącym roku przewidziano środki na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej (dotacja) dla osoby niepełnosprawnej zarejestrowanej jako poszukująca pracy niepozostająca w zatrudnieniu.

PUP zachęca osoby niepełnosprawne poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu do złożenia wniosku o przyznanie dotacji na podjęcie działalności gospodarczej.

Więcej informacji:
Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku - jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej : tel. 59 8667 127,128, 136.

Regulamin oraz wnioski:
https://lebork.praca.gov.pl/-/18239656-dotacje-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-ze-srodkow-pfron-osoby-niepelnosprawne-
 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku, 23.09.2022 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.