Powrót

PUP Końskie - Ankieta dla Pracodawców dotycząca środków PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie załączonej ankiety skierowanej do Pracodawców zamierzających uzyskać pomoc w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych.

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie załączonej ankiety skierowanej do Pracodawców zamierzających uzyskać pomoc w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, bezrobotnych lub poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Celem badania jest uzyskanie informacji niezbędnych do racjonalnego zaplanowania podziału środków przyznanych na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych w 2022 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowyi Urząd Pracy w Końskich, 14.01.2022 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.