Powrót

PUP Inowrocław - Kolejne nabory wniosków w ramach Tarczy

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu ogłasza kolejne nabory wniosków na wsparcie w ramach tarczy antykryzysowej. Nabory potrwają od 19 maja do 1 czerwca 2020 r. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

W związku z faktem, że 18 maja br. upływa termin naborów, które rozpoczęły się 5 maja, aby zapewnić ciągłość wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu ogłasza zamknięte nabory wniosków (z określonym terminem otwarcia i zamknięcia) na następujące formy wsparcia:
  • dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych,
  • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców,
  • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych.

Nabory na wszystkie powyższe formy wsparcia potrwają od 19 maja do 1 czerwca 2020 r.

Zapewniamy Państwa, że nieustannie monitorujemy poziom wydatkowania będących w naszej dyspozycji środków finansowych oraz zainteresowania pomocą w ramach Tarczy Antykryzysowej ze strony przedsiębiorców.

Reagujemy na bieżąco i w przypadku takiej potrzeby aplikujemy o kolejne transze, aby zapewnić płynność w realizacji Państwa wniosków.

Jednocześnie przypominamy Państwu, że cały czas trwa ogłoszony 1 kwietnia br. nabór wniosków o przyznanie niskooprocentowanej pożyczki dla mikroprzedsiębiorców.

O szczegółach naboru na tę formę wsparcia pisaliśmy w artykule „5 tysięcy pożyczki dla mikroprzedsiębiorców".

Spieszymy poinformować, że w ramach mikropożyczek wypłaciliśmy przedsiębiorcom dotychczas blisko 17,5 miliona złotych, tym samym udzielając wsparcia blisko 3,5 tys. firmom.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu, 19.05.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.