Powrót

PUP Dębica - Nabór wniosków na wyposażenie stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (IV)".

Do udziału w projekcie mogą zostać skierowane osoby bezrobotne do 29. roku życia, w tym z niepełnosprawnościami, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy, które nie uczestniczą w kształceniu ani nie szkolą się i w okresie ostatnich 4 tygodni nie uczestniczyły w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych (tzw. młodzież NEET):

  • osoby w wieku poniżej 25 lat (wsparcie musi być udzielone w okresie do 4 miesięcy od dnia rejestracji w PUP);
  • osoby w wieku od 25 lat do 29 lat (do dnia poprzedzającego 30 urodziny).

 
 
Kwota refundacji, o jaką można wnioskować na jedno stanowisko: do 20.000,00 zł
 
O refundację mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy funkcjonują co najmniej 6 miesięcy.
 
Wnioski będą przyjmowane od 24 do 25 czerwca 2019 r.
 
Przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku proszę zapoznać się z zasadami dokonywania z Funduszu pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dostępnymi na stronie internetowej urzędu.
 
Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, 24.06.2019 r.
 


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.