Powrót

PUP Chełm - Dotacja dla mikroprzedsiębiorcy oraz małego przedsiębiorcy

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie ogłosił nabór wniosków o przyznanie dotacji dla mikroprzedsiębiorcy i małego przedsiębiorcy od dnia 1 lutego2021 r.

Dotacje będą realizowane na podstawie Rozporządzenia z dnia 19 stycznia 2021 r. w sprawie uczestników obrotu gospodarczego poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19 (Dz. U. poz. 152) i art. 15zze⁵ ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanychz zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 1842,z późn. zm.).

Wnioski o przyznanie ww. środków mikroprzedsiębiorcy i mali przedsiębiorcy składają wyłącznie w formie elektronicznej (za pośrednictwem portalu praca.gov.pl) do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę przedsiębiorcy do 31 marca2021 r.

Wnioski wraz z załącznikami są dostępnena portalu praca.gov.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, 16.02.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.