Powrót

Jak przekazać brakujące dokumenty do wniosków z tarczy?

Jeżeli już złożyłeś wniosek lecz nie załączyłeś stosownych dokumentów lub wypełniłeś je błędnie, złóż je jak najszybciej, to umożliwi zawarcie umowy i wypłatę środków - skorzystaj z funkcji elektronicznej "Pismo W SPRAWIE" (nowa funkcjonalność modułu praca gov.pl).

Jeżeli wniosek złożyłeś elektronicznie, zaloguj się na swoje konto na portalu praca.gov.pl i prześlij za jego pośrednictwem do danej sprawy brakujące dokumenty wraz z pismem podpisanym profilem zaufanym lub podpisem kwalifikowalnym.
 

Jeżeli wniosek złożyłeś tradycyjnie - prześlij potrzebne dokumenty za pośrednictem poczty lub złoż do skrzynki przy głównym wejściu do Urzędu  (skrzynka wystawiona jest w godzinach pracy Urzędu).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku, 10.07.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.