Powrót

PUP Biała Podlaska - Nabór wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 lat

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej Informuje, że od 18 do 27 września 2023 r. przyjmowane będą wnioski o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 lat.

Zasady organizacji dofinansowania wynagrodzenia:
1. Wnioski mogą składać pracodawcy lub przedsiębiorcy, którzy po 18 miesięcznym okresie zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, deklarują zatrudnienie na okres co najmniej 4 miesięcy w ramach umowy o pracę, tj.

  • w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • w niepełnym wymiarze czasu pracy  (nie mniejszym niż ½ etatu).

 
2. Okres refundacji - 12 miesięcy.
 
3. Wysokość refundacji
Pracodawca lub przedsiębiorca zatrudnia osobę bezrobotną w pełnym wymiarze czasu pracy. Urząd Pracy zwraca pracodawcy lub przedsiębiorcy część kosztów wynagrodzenia zatrudnionego bezrobotnego w wysokości 1.800,00 zł za pełny miesiąc.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, 19.09.2023 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.