Powrót

Najcenniejszy prezent - konkurs

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2015-12-10

6 grudnia ruszył świąteczny konkurs Powrotów. Opowiedz nam o prezentach, które do tej pory wspominasz ze szczególnym sentymentem i wygraj cenne zestawy gadżetów Powrotów!

Bardzo często wspominając te najbardziej magiczne święta w naszym życiu orientujemy się, że o ich wyjątkowości nie świadczyły te najdroższe prezenty, a często coś zupełnie niematerialnego, lub drobiazg zrobiony własnoręcznie, specjalnie z myślą o obdarowanym. Ciekawi jesteśmy jakie prezenty Wy najmilej wspominacie. Mamy nadzieję, że tymi wspomnieniami zainspirujemy siebie i innych do przygotowania wyjątkowych upominków w tym roku.

Konkurs pt. „Najcenniejszy prezent” jest organizowany na facebookowym profilu Powrotów, dostępnym pod adresem: https://www.facebook.com/powroty.gov. Aby wziąć udział w  konkursie należy pod postem konkursowym dodać wpis lub zdjęcie w formie komentarza, który będzie ilustrował odpowiedź na pytania: Jaki prezent świąteczny najlepiej wspominasz i dlaczego?

Najciekawsze, najbardziej kreatywne komentarze i zdjęcia zostaną nagrodzone atrakcyjnymi zestawami gadżetów z logo Powrotów. Wyboru zwycięzcy dokona Komisja Konkursowa, składająca się z pracowników Centrum Informacyjnego Służb Zatrudnienia Zielona Linia. W ramach konkursu przewidziano jedną nagrodę główną i cztery nagrody pocieszenia.

Konkurs jest realizowany  okresie od 06.12.2015 r. do 22.12.2015 r., do godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone w czwartek, 24.12.2015 r. w serwisie internetowym Zielonej Linii.

Udział w  konkursie jest jednoznaczny z  wyrażeniem zgody na podanie danych osobowych, niezbędnych do wysłania nagrody.

Agnieszka Juźwiuk (Powroty.gov.pl)

 

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu