Powrót

Kilka tysięcy zawartych umów, miliony złotych wsparcia na start biznesu. Ministerstwo o programie „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”

Pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej udzielane m.in. osobom bezrobotnym i studentom ostatniego roku studiów to jeden z instrumentów wspierania przedsiębiorczości w ramach programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”, realizowanego we współpracy Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Od początku programu zawarto już blisko 5,2 tys. umów pożyczkowych o łącznej wartości ponad 358 mln zł – podaje Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Czytaj więcej na stronach serwisu

Źródło: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, „Kilka tysięcy zawartych umów, miliony złotych wsparcia na start biznesu. Ministerstwo o programie <<Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie>>”, 14.10.2021


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.