Powrót

Bezpłatny program - Young Entrepreneurs Success

W imieniu fundacji Youth Business Poland, która pomaga początkującym przedsiębiorcom i młodym osobom, aby mogli w pełni rozwijać swój potencjał, tworzyć stabilne firmy i nowe miejsca pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie zachęca do udziału w bezpłatnym programie III edycji Young Entrepreneurs Success (YES).

Projekt Norweski dla początkujących przedsiębiorców chcących otworzyć własną firmę realizowany jest w konsorcjum z partnerami z (Grecji, Hiszpanii, Niemiec i Włoch), a jego celem jest stworzenie stałego ekosystemu wspierania przedsiębiorczości na podstawie modelu „Trust Based Model”, który bazuje na dwóch filarach:
– mentoringu i nauki umiejętności potrzebnych do podjęcia zatrudnienia.
 
DLA KOGO?
Odbiorcami projektu są osoby bezrobotne w wieku 18-29 lat i pozostające bez edukacji tak zwani NEETs* (ang. not in employment, education or training).
Udział w nim mogą wziąć również osoby poszukujące wsparcia w rozwoju własnej firmy, a także będące na początku swojej przedsiębiorczej drogi lub które wykonały już pewne kroki, w celu realizacji pomysłu biznesowego.
 
JAK?
W ramach Youth Business Poland przewidziany jest intensywny miesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzę potrzebną do rozwoju firmy. Na jego beneficjentów czeka 8 profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu.
 
Dodatkowo dla wybranych osób istnieje możliwość skorzystania z 6-miesięcznego mentoringu biznesowego, oraz coachingu wspierającego w rozwijaniu firmy. Istotnym elementem jest także pomoc w pozyskaniu finansowania na założenie działalności gospodarczej.
 
Więcej informacji na temat projektu znajdziesz na:
https://ybp.org.pl/program-yes/
https://youngentrepreneurssucceed.com/
 
Najbliższa rekrutacja kończy się 28 marca.
 
Zgłoszenia do projektu można dokonać poprzez uzupełnienie formularza na stronie internetowej: https://forms.gle/QEjeLiUKY6fzBWdi7

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, 2.04.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.