Powrót

Autoprezentacja – znajdź w sobie mocne strony

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Poznaniu 16-18 stycznia 2013 r. zaprasza na warsztaty pt. „Autoprezentacja – znajdź w sobie mocne strony”.

Udział w zajęciach pozwoli uczestnikom na uporządkowanie informacji o swoich kwalifikacjach, doświadczeniach życiowych, umiejętnościach, zdolnościach i zainteresowaniach, co będzie pomocne podczas przygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz sporządzania życiorysu i listu motywacyjnego. W trakcie warsztatów poruszane są takie zagadnienia jak: znaczenie autoprezentacji w sytuacjach codziennych i podczas rozmów z pracodawcą, świadomość swoich mocnych i słabych stron, rola pierwszego wrażenia w poszukiwaniu pracy oraz komunikacja niewerbalna.
Program warsztatów przewiduje również symulację rozmowy kwalifikacyjnej i ćwiczenie autoprezentacji z wykorzystaniem kamery video. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które rozpoczynają poszukiwania pracy, jak i dla tych, którzy są zapraszani na rozmowy z pracodawcą, ale nie zauważają pozytywnych efektów swoich działań i potrzebują wsparcia w tym zakresie. Zajęcia realizowane są w formie warsztatów.

Zapisy pod numerem tel. (61) 846 38 52.

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37, sala 55.

Więcej informacji: http://www.wup.poznan.pl/doradztwo-zawodowe/kalendarz-warsztatow/poznan/

Opracowanie: redakcja zielonalinia.powroty.gov.pl

Źródło: WUP Poznań


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.