Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 • 24.07.2017

  Ruszyła Akcja-Rekrutacja!

  Rozmowa kwalifikacyjna może odmienić Twoje życie, aby jednak do niej doszło, potrzebna jest Twoja inicjatywa! Weź udział w Akcji-Rekrutacji. Wystarczy jedno kliknięcie myszką.

 • 23.06.2017

  Wyniki konkursu „Praca w plenerze”

  Na przełomie wiosny i lata Zielona Linia zorganizowała konkurs pn. „Praca w plenerze”. Zadaniem uczestników było przedstawienie w formie zdjęcia lub opisu swojej pracy na świeżym powietrzu. Przedstawiamy wyniki!

 • 26.05.2017

  Praca w plenerze – konkurs

  Rusza kolejny konkurs Zielonej Linii! Tym razem do zdobycia są powerbanki i pendrive’y. Na zwycięzców czeka aż pięć zestawów nagród! Co zrobić, aby je wygrać?

 • 08.05.2017

  Urząd pracy na wyciągnięcie ręki, czyli Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zielonej Linii

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. Tegoroczna edycja potrwa od 18 do 21 maja. W jej ramach, po raz pierwszy będzie można zwiedzić Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia Zielona Linia i z bliska poznać pracę konsultantów infolinii oraz pracowników serwisu internetowego.

 • 26.04.2017

  Crowdfunding - na czym polega i kto z niego może skorzystać?

  Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci środków? Chciałbyś zrealizować nietypowy projekt? Potrzebujesz wsparcia finansowego, aby ruszyć z dawno zaplanowanym przedsięwzięciem? Skorzystaj z możliwości crowdfundingu!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.