Aktualności na rynku pracy

Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?

Przejrzystość informacji na stronie


Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalnosci

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas

 

Zamknij
Przejdź do zawartości
Chcesz dodać swoje CV lub ogłoszenie o pracy? Zaloguj się lub załóż konto w portalu

Slider

POLECAMY POLECAMY

 • 2017-02-22

  Kobiece zawody?

  Męskie i kobiece zawody - czy w obecnych czasach ten podział ma jeszcze rację bytu? Czy istnieją zawody, które można w 100 proc. przypisać jednej płci?
 • 2017-02-15

  Uścisk dłoni na rozmowie kwalifikacyjnej - infografika

  Uścisk dłoni to na ogół pierwsza forma kontaktu, która dla osób zainteresowanych tą tematyką może ułatwić rozpoznanie profilu psychologicznego współrozmówcy. Uścisk może zdradzić, czy jesteśmy szczerzy, odważni, silni, czy też godni zaufania.
 • 2017-02-08

  Zostań liderem przedsiębiorczości

  Masz takie cechy jak: samodzielność, przedsiębiorczość, odpowiedzialność, umiejętność planowania i myślenia analitycznego, sumienność – ten projekt jest dla Ciebie. Skorzystaj ze wsparcia na działalność.
Zobacz więcej artykułów

INFORMACJE Z REGIONÓW INFORMACJE Z REGIONÓW

 • PUP Gostynin - Bon na zasiedlenie

  24.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie informuje, iż w terminie od 1.02.2017 r. do wyczerpania limitu środków ogłasza nabór wniosków dla osób do 30. roku życia, które zainteresowane są przyznaniem bonu na zasiedlenie w związku z podjęciem przez bezrobotnego poza miejscem dotychczasowego zamieszkania zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej.
 • PUP Gostynin - Bon stażowy

  24.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie w terminie od 1.02.2017 r. do wyczerpania limitu środków ogłasza nabór wniosków dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, które zainteresowane są przyznaniem bonu stażowego.
 • PUP Gostynin - Nabór na szkolenia

  24.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie w terminie od 1.02.2017 r. do wyczerpania limitu środków ogłasza nabór wniosków pracodawców na organizację szkoleń dla osób bezrobotnych na podstawie trójstronnej umowy szkoleniowej.
 • PUP Gostynin - Studia podyplomowe

  24.02.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie, w terminie od 1.02.2017 r. ogłasza nabór wniosków o finansowanie ze środków Funduszu Pracy kosztów studiów podyplomowych.
Pokaż wszystkie

RYNEK PRACY W MEDIACH RYNEK PRACY W MEDIACH


 • 2017-02-24

  Facebook jeszcze bardziej ułatwi szukanie pracy

  Facebook testował w zeszłym roku nową funkcję skierowaną do firm szukających pracowników i do osób poszukujących pracy. Niebawem chce ją wdrożyć.
 • 2017-02-23

  Pracodawca może wyznaczyć termin zwrotu kosztów okularów

  Przepisy dotyczące obowiązku zapewnienia przez pracodawcę okularów korygujących wzrok do pracy przy komputerze są bardzo ogólne i pozostawiają pracodawcy dużą swobodę w powyższym zakresie. Nie ma przeciwwskazań, aby wyznaczył on termin na przedstawienie faktury zakupu okularów przez pracownika.
Pokaż wszystkie

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.