Zadaj pytanie

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących spraw związanych z powrotem do Polski. Odpowiedzi na nie udziela zespół redakcyjny portalu we współpracy z ekspertami z administracji rządowej i samorządowej.

Odpowiedzi udzielamy w terminie do 14 dni. W wyjątkowych sytuacjach termin może zostać przedłużony,
o czym poinformujemy autora pytania. W razie nieotrzymania w ciągu 14 dni odpowiedzi na pytanie należy sprawdzić, czy nie mamy przepełnionej skrzynki pocztowej oraz czy program pocztowy nie zidentyfikował odpowiedzi jako SPAM. W razie problemów prosimy o kontakt na adres info.powroty@zielonalinia.gov.pl

Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy - właściciel portalu Powroty.zielonalinia.gov.pl informuje, że zadanie pytania oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez KG OHP danych wpisanych w formularzu kontaktowym.

Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia internetowych badań ankietowych. Wyniki badań ankietowych zostaną wykorzystane w celu dostosowania portalu Powroty.zielonalinia.gov.pl do potrzeb osób, które z niego korzystają.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na swoje pytanie od razu, zajrzyj do Powrotnika albo sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo w dziale Pytania i odpowiedzi.

Formularz
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Upewnij się, że podany adres e-mail jest prawidłowy i nie zawiera żadnych błędów

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Podaj wynik działania: 10 * 9 =