Rynek pracy w prawie Rynek pracy w prawie

 • 16.11.2016

  Żłobek pomysłem na własny biznes

  Szukasz pomysłu na własną firmę? Lubisz opiekować się dziećmi i z tym wiążesz swoją przyszłość zawodową? Środki unijne mogą pomóc Ci w realizacji celu!

 • 15.11.2016

  Rejestracja w urzędzie pracy bez wychodzenia z domu

  Marzy Ci się załatwienie spraw urzędowych bez czekania w długich kolejkach? Urząd jest coraz bliżej klienta, wystarczy profil zaufany i możesz załatwiać sprawy w kapciach.

 • 14.11.2016

  Potrącenia z wynagrodzenia

  Dostałeś niższe wynagrodzenie i nie wiesz dlaczego? Pracodawca zmniejszył wynagrodzenie bez Twojej zgody? Ma do tego prawo. Sprawdź, jakie należności może potrącić oraz w jakiej wysokości!

 • 09.11.2016

  Zasiłek dla bezrobotnych również dla opiekuna

  Prawo do zasiłku dla bezrobotnych przysługuje nie tylko osobom, które w ostatnim czasie pracowały. Pobieranie niektórych świadczeń z ZUS-u pozwala na uzyskanie wsparcia finansowego z urzędu pracy. Już za niespełna dwa miesiące grupa osób uprawnionych do zasiłku zwiększy się o tych, którzy musieli zawiesić czynności zawodowe na rzecz sprawowania opieki nad bliskim.

 • 08.11.2016

  Zwolnienie z pracy – kiedy pracodawca musi wskazać przyczynę?

  Znasz powód zwolnienia? Nie zawsze pracodawca ma obowiązek informować Cię, dlaczego postanowił zakończyć z Tobą współpracę. Czasem jednak potrzebuje konkretnego argumentu, dlaczego zrywa umowę i musi o nim powiadomić zainteresowanego.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.