Rynek pracy w prawie Rynek pracy w prawie

 • 28.07.2017

  Bon szkoleniowy - komu przysługuje i na czym polega ta forma wsparcia? [VIDEO]

  Co to jest bon szkoleniowy i komu przysługuje? Odpowiedź znajdziecie w naszym filmiku.

 • 24.07.2017

  Praca tymczasowa dobra nie tylko na wakacje!

  Szukasz pracy i masz szansę na zatrudnienie jako pracownik tymczasowy? Sprawdź, co charakteryzuje ten rodzaj zatrudnienia i czy masz prawo do urlopu wypoczynkowego oraz ochrony zatrudnienia, jeśli będziesz w ciąży!

 • 21.07.2017

  Wymiar urlopu wypoczynkowego - video

  Sprawdź, ile urlopu Ci przysługuje.

 • 19.07.2017

  Wyrejestrowanie z urzędu pracy

  Powodów utraty statusu osoby bezrobotnej może być wiele. Każda odmowa współpracy z urzędem: odmowa przyjęcia skierowania na rozmowę kwalifikacyjną, oferty stażu lub szkolenia, bądź innej formy wsparcia skutkuje wyrejestrowaniem. Z jakiego powodu najczęściej następuje wyrejestrowanie z urzędu pracy?

 • 17.07.2017

  Agencja zatrudnienia – jak ją założyć?

  Posiadasz dużą wiedzę na temat rynku pracy. Wiesz, jak radzić sobie na rynku i chcesz pomóc innym. Załóż agencję zatrudnienia! Przeczytaj o podstawowych obowiązkach agencji i o tym, jak ją założyć.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.