Rynek pracy w prawie Rynek pracy w prawie

 • 03.01.2018

  Czynniki, które wpływają na dłuższy okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych

  Zastanawiasz się, na jaki okres zostanie Ci przyznane prawo do zasiłku? Ma na to wpływ kilka czynników. Sprawdź, kiedy zasiłek może zostać przyznany na rok albo i dłużej!

 • 29.12.2017

  Wypadek przy pracy

  Sprawdź, kiedy możemy mówić o wypadku w pracy lub w drodze do pracy oraz jak się zachować w takiej sytuacji.

 • 27.12.2017

  Co powinieneś wiedzieć o zatrudnieniu?

  Każdego kandydata, który pomyślnie przejdzie wszystkie etapy procesu rekrutacji i otrzyma propozycję pracy, czeka jeszcze jedno, bardzo istotne zadanie – dopełnienie formalności związanych z zatrudnieniem.

 • 20.12.2017

  Korzyści z zatrudnienia pracownika 50 plus

  Rynek pracownika i związane z tym coraz większe problemy kadrowe wpłynęły na poprawę sytuacji pracowników po 50. roku życia na rynku pracy. Pracodawcy coraz chętniej deklarują chęć zatrudnienia osób po pięćdziesiątce. Angaż dojrzałych pracowników to wiele korzyści. Jakich?

 • 18.12.2017

  Potwierdzenie okresów pracy za granicą po powrocie do Polski – niezbędne dokumenty

  Podczas rejestracji w urzędzie pracy w Polsce poproszono Cię o formularz U1, którego niestety nie przywiozłeś ze sobą z emigracji? Nic straconego – z Polski również uda Ci się uzyskać takie potwierdzenie okresu pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.