• 23.05.2017

  Nowy wykaz prac szkodliwych dla kobiet w ciąży i karmiących

  Od maja weszło w życie Rozporządzenie w sprawie wykazu prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży i kobiet karmiących dziecko piersią. Sprawdź, co się zmieniło!

 • 22.05.2017

  Zatrudnienie tymczasowe na rynku pracy

  Rola agencji zatrudnienia na rynku pracy nieustannie rośnie. W poprzednim roku działalność prowadziło aż 7386 agencji zatrudnienia. Sprawdź, jak wybrać tę właściwą!

 • 19.05.2017

  Preferencyjny ZUS a prawo do zasiłku dla bezrobotnych - video

  Czy po opłacaniu preferencyjnego ZUS-u przysługuje prawo do zasiłku?

 • 16.05.2017

  Jakie prawa ma stażysta?

  Ile wynosi czas pracy i wysokość wynagrodzenia? Na ile dni wolnych może liczyć stażysta? Sprawdź przepisy dotyczące stażu!

 • 15.05.2017

  Wsparcie państwa w zatrudnianiu niani

  Kilka lat temu weszła w życie ustawa, która umożliwia zatrudnienie, na podstawie umowy uaktywniającej, niani do sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku od 20. tygodnia życia do trzech lat. Zatrudnienie opiekunki jest wspierane przez budżet państwa.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.