Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 20.09.2017

  Bezrobocie: Węgry z czwartym najlepszym wynikiem w Europie

  Zdecydowana większość (92 proc.) dyrektorów przedsiębiorstw węgierskich uważa niedostatek wyspecjalizowanej siły roboczej za najważniejszy czynnik ograniczający rozwój ich firm – poinformowano w Goer na północnym zachodzie Węgier.

 • 20.09.2017

  Konsberg stawia nowy zakład w Polsce i nie wyklucza kolejnych

  W Brześciu Kujawski powstanie nowy zakład firmy Kongsberg. Niewykluczone, że w kolejnych latach powstaną także kolejne. - Będziemy pilnie obserwować wypełnianie się mocy produkcyjnych, bo może trzeba będzie pomyśleć o kolejnej inwestycji - powiedział Michał Jaśkiewicz, dyrektor Kongsberg Automotive.

 • 20.09.2017

  Krajowy Fundusz Szkoleniowy maleje. Pracodawcy nie kryją oburzenia

  - Nie można zaakceptować archaicznej, niedostosowanej do wyzwań rynku pracy, formuły wykorzystania środków z Funduszu Pracy. Wątpliwości budzi zmniejszenie środków na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu i finansowanie ze środków Funduszu przedsięwzięć, które nie należą do jego zadań - uważa Konfederacja Lewiatan.

 • 20.09.2017

  Męska klasyka, która się nie starzeje. Jak zmieniał się służbowy dress code?

  Od początku 2000 roku w strojach męskich panuje specjalny dress code, który musi być przestrzegany zwłaszcza przez prawników, polityków i pracowników korporacji. Wcześniej oficjalna moda męska również rządziła się pewnymi zasadami, które uchodziły za najbardziej eleganckie i stosowne. Jakimi?

 • 20.09.2017

  Nestlé po raz kolejny wspiera młodych. W Polsce zatrudni 1,3 tys. osób

  W ramach inicjatywy na rzecz zatrudniania młodych firma Nestlé w Polsce zatrudniła już 1,5 tys. młodych, objęła programem praktyk i staży blisko 500 osób, a także przeprowadziła 530 warsztatów. Jakie są jej dalsze plany?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.