Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 21.09.2017

  Firmy rodzinne. Sukcesorzy stawiają na własny styl zarządzania

  - W firmach rodzinnych często pojawia się deklaracja, że po przejęciu sterów sukcesorzy chcą zarządzać firmą inaczej, a nie jak ich rodzice - autokratycznie i silną ręką, ale bardziej wsłuchując się w oczekiwania i aspiracje pracowników - komentuje Tadeusz Dulian, starszy menedżer w zespole ds. firm rodzinnych Deloitte.

 • 21.09.2017

  Planowanie i organizacja pracy to tak naprawdę... strata czasu?

  Dzięki smartfonom i rosnącej popularności oprogramowania SaaS, użytkownicy mają do dyspozycji dziesiątki narzędzi do planowania i organizacji swojego czasu pracy. Czy w tym obszarze technologia rzeczywiście wspiera produktywność?

 • 21.09.2017

  Przyjechali do Polski na studia. Gdzie znajdą pracę?

  W ostatnim roku akademickim na polskich uczelniach studiowało ponad 65 tys. zagranicznych studentów, wśród których aż 54 proc. stanowiły osoby z Ukrainy – wynika z danych GUS.

 • 21.09.2017

  Raport ADP: Pracowników i pracodawców dzieli ogromna przepaść

  Pracownicy i pracodawcy w kwestiach funkcjonowania firm czy życia zawodowego są mocno podzieleni. Pokazują to wyniki najnowszego raportu Evolution of Work 2.0. Nastawienie „Ja” vs „My”, który przygotowała firma ADP Research Institute. Poczucie docenienia to jedna z wielu różnic dzielących te dwie grupy.

 • 21.09.2017

  Start-upy dostaną wsparcie

  Pilotażowy projekt "Wsparcie prawne dla start-upów" dostanie blisko pół miliona złotych.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.