Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 28.03.2017

  Marzysz o pracy z domu? Sprawdź, czy jest dla ciebie

  Z pracą zdalną jest jak z wolnością: kto raz jej doświadczył, będzie miał trudności, aby wrócić z powrotem do biura na osiem godzin. Jednak, żeby w ogóle była możliwa, trzeba się jej nauczyć.

 • 28.03.2017

  5 zachowań, które zdradzają brak profesjonalizmu

  W sytuacjach zawodowych każdy z nas chce być postrzegany poważnie. Czasami jednak z niewiedzy, niedbałości czy innych przyczyn zachowujemy się nieodpowiednio do sytuacji. Oto pięć zachowań zdradzających brak profesjonalizmu.

 • 28.03.2017

  Cztery mity na temat bycia "dobrym pracownikiem"

  Zmiany na rynku dotyczą nie tylko wskaźników bezrobocia i wysokości średniej krajowej, ale również kultury i atmosfery pracy. Postawy i zachowania, które jeszcze kilka lat temu mogły nam się opłacić, dziś przechodzą do lamusa.

 • 28.03.2017

  5 wskazówek, jak budować swój wizerunek w sieci

  Założenie konta w profesjonalnym serwisie społecznościowym to zaledwie połowa sukcesu. Aby w pełni spełniło swoją rolę, należy odpowiednio nim zarządzać. Eksperci firmy doradztwa personalnego Antal podpowiadają, jak to robić.

 • 28.03.2017

  Czy wszyscy menedżerowie spółek giełdowych zarabiają miliony?

  Rozmawiając lub pisząc o wynagrodzeniach menedżerów dyskutuje się przeważnie o milionowych kwotach. Prezes Comarch SA Janusz Filipiak zarobił w 2015 roku 15,4 mln PLN, a najlepiej wynagradzany prezes banku Luigi Lovaglio – 9,5 mln PLN. W niniejszym artykule chcielibyśmy zwrócić uwagę na osoby, znajdujące się na końcu rankingu wynagrodzeń, czyli te które zarabiają najmniej.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.