Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 19.07.2017

  Pracownicy biurowi marnują swoją efektywność

  Norwegia, Szwecja czy Francja - który kraj ma najbardziej produktywnych pracowników?

 • 19.07.2017

  Pracownik zwolniony dyscyplinarnie ma prawo do odprawy emerytalnej?

  Pracownik samorządowy zwolniony dyscyplinarnie może liczyć na otrzymanie odprawy emerytalnej – tak orzekł Sąd Najwyższy, który 28 czerwca w składzie 7-osobowym rozpoznawał w Izbie Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych zagadnienie prawne, przedstawione przez zwykły skład tego Sądu postanowieniem z 24 stycznia 2017 r.

 • 19.07.2017

  Rowerem do pracy? Dla zdrowia, lepszego samopoczucia i oszczędności

  Zamiłowanie do jazdy na rowerze, dbanie o zdrowie oraz lepsze samopoczucie. Te trzy powody najczęściej podawały osoby, które do pracy decydują się dojeżdżać na rowerze. Jak wynika z badania PAYBACK Opinion Poll, już trzy czwarte Polaków jeździ na jednośladzie. Zaś co czwarta osoba z tej grupy dojeżdża nim do pracy.

 • 19.07.2017

  Tauron, PGNiG, PGE, Poczta Polska: Giganci chcą start-upów

  Tauron, PGNiG, Poczta Polska oraz PGE. Największe państwowe firmy w Polsce poszukują innowacji i podejmują współpracę z innowacyjnymi przedsiębiorcami. W zamian oferują swoją infrastrukturę, technologię i opiekę mentorów.

 • 19.07.2017

  Te komeptencje są niezbędne, by znaleźć pracę

  Polacy zauważają transformację rynku pracy, liczą jednak na to, że ich samych owe zmiany nie dotkną. Niestety, jak wynika z badań, są w błędzie.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.