Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 16.01.2017

  Umowy o dzieło: oskładkowania nie będzie, ale PIP zaostrzy kontrole

  Zamiast ustawy wprowadzającej oskładkowanie wszystkich umów o dzieło ZUS oraz Państwowa Inspekcja Pracy mają zaostrzyć kontrole pracodawców. Firmy są na przegranej pozycji, bo sądy powtarzają argumenty zakładu.

 • 13.01.2017

  Jak poprosić o podwyżkę i... ją dostać?

  - Znam wiele osób, zwłaszcza kobiet, które narzekają na obecne wynagrodzenie, ale niewiele z tym robią. Jeśli dotyczy cię ten problem, warto przeanalizować sobie, dlaczego odkładasz rozmowy o podwyżce - mówi Marta Skiba, trenerka biznesu, współwłaścicielka firmy szkoleniowej WKontakcie.

 • 13.01.2017

  Stanisław Szwed: Minister spotkał się z przedstawicielami wojewódzkich urzędów pracy

  Stanisław Szwed, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej spotkał się w czwartek (12 stycznia) z przedstawicielami wojewódzkich urzędów pracy. Celem spotkania była prezentacja inicjatyw oraz działań podjętych przez sieć Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia w 2016 r.

 • 13.01.2017

  Raport: Firmy coraz bardziej świadome zagrożeń w cyberprzestrzeni

  Globalne organizacje przyznają, że nie są w stanie skutecznie przeciwdziałać cyberzagrożeniom XXI wieku. Dodatkowo wyzwaniem dla nich są niewystarczające inwestycje w bezpieczeństwo systemów informatycznych. Tak wynika z opublikowanego w piątek (13 stycznia) badania firmy EY.

 • 13.01.2017

  Amazon w USA zatrudni ponad 100 tys. nowych pracowników

  Ponad 100 tysięcy nowych pracowników znajdzie zatrudnienie w Amazon.com w USA. Firma będzie zatrudniać od programistów po pracowników magazynowych. Inwestycje w szybsze doręczanie przesyłek mają na celu pozyskanie klientów.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.