Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 16.08.2017

  Praca jako freelancer: Wolnych strzelców będzie tylko przybywać

  Już 30 proc. pracowników w USA i Unii Europejskiej to wolni strzelcy - wynika z opublikowanego przez Adecco badania Global Talent Competitiveness Index.

 • 16.08.2017

  Kaski ochronne na budowie

  Kask ochronny na głowie może niejednemu uratować życie. Kolory hełmu zabezpieczającego ma znaczenie! Kto i jaki kolor powinien nosić?

 • 16.08.2017

  Rozlicz delegację po odpowiednim kursie walut

  W przypadku zagranicznych podróży służbowych pracodawcy mogą mieć wątpliwości, po jakim kursie wymiany walut należy rozliczyć delegację. Paweł Ziółkowski, ekspert Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych tłumaczy, jak należy rozliczyć koszty poniesione w obcej walucie przez pracownika podczas wyjazdu służbowego.

 • 16.08.2017

  Kompetencje cyfrowe Polaków mocno odbiegają od unijnej średniej

  Z danych Komisji Europejskiej wynika, że 27 proc. Polaków nigdy nie korzystało z internetu, a 40 proc. ma zaledwie podstawowe umiejętności cyfrowe. Polska jest pod tym względem w europejskim ogonie.

 • 16.08.2017

  Dowiedz się, w jakim kraju najwięcej młodych uczy się i pracuje

  Z zatrudnieniem i edukacją wśród ludzi młodych w UE (w wieku 20-24 lata) mają problem przede wszystkim Włosi, a w dalszej kolejności Rumuni i Grecy. Najwięcej młodych pracuje i uczy się natomiast w Holandii, na Malcie i w Danii - wynika z danych Eurostatu.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.