Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 18.10.2017

  Lotos Asfalt szuka wiceprezesów

  Rada nadzorcza spółki Lotos Asfalt ogłosiła konkurs na stanowiska wiceprezesa ds. inwestycyjnych oraz wiceprezesa ds. finansowych.

 • 18.10.2017

  PAIH oferuje wsparcie dla przedsiębiorców na tureckim rynku

  Polska Agencja Inwestycji i Handlu będzie wspierać przedsiębiorców sektora MŚP, którzy chcą inwestować w Turcji. W pierwszym kwartale 2018 r. powstanie biuro PAIH w Stambule - powiedział Wojciech Fedko, wiceprezes agencji, podczas Polsko-Tureckiego Forum Biznesowego w Warszawie.

 • 18.10.2017

  Rząd za nowym systemem wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw

  Nowy system gwarancji dla małych i średnich przedsiębiorstw, realizowany przez BGK za pomocą nowo utworzonego Krajowego Funduszu Gwarancyjnego, zakłada projekt ustawy przyjęty przez rząd. W myśl projektu BGK ma udzielać gwarancji na ok. 9 mld zł rocznie.

 • 18.10.2017

  Turkusowe firmy w Polsce: są pierwsze jaskółki, ale do rewolucji daleko

  Temat turkusowych organizacji jest coraz bardziej popularny w naszym kraju, choć na razie głównie w kręgach profesjonalistów. Czy polskie firmy są wystarczająco dojrzałe, żeby zrezygnować z hierarchicznego modelu zarządzania?

 • 18.10.2017

  W Rzeszowie powstanie Podkarpackie Centrum Innowacji

  85 mln zł kosztować ma budowa Podkarpackiego Centrum Innowacji (PCI) w Rzeszowie. Centrum ma ułatwiać kontakt między uczelniami z regionu a przedsiębiorcami. Pieniądze na powstanie placówki pochodzić będą z Regionalnego Programu Operacyjnego woj. podkarpackiego.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.