Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 27.06.2017

  Smart Mini: Bankowcy porzucają krawaty i biorą leżaki. Stworzą mobilne oddziały bankowe

  Bankowcy ruszają w wakacyjną trasę. Stworzą oddziały Smart Mini, które będą połączeniem mobilnej placówki bankowej z przestrzenią rozrywki i wypoczynku.

 • 27.06.2017

  Wsparcie w ekspansji zagranicznej dla polskich firm

  Od czerwca polskie firmy mogą korzystać z "Polisy na Świat" przygotowanej przez PKO Bank Polski i KUKE – poinformował prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys. Chodzi o ubezpieczenie zabezpieczające zagraniczne transakcje klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

 • 27.06.2017

  Buduj markę dzięki zdjęciom!

  Czy to, jakie zdjęcia wykorzystasz na stronie internetowej firmy lub na jej profilu w mediach społecznościowych może mieć znaczenie? Tak! Bardzo często właśnie zdjęcia decydują o pierwszych wrażeniach wywoływanych przez markę.

 • 27.06.2017

  W jaki sposób rozliczyć wypłatę uzyskaną z IKZE?

  W rozliczeniach podatku za rok 2016 r. odliczeniu od podstawy opodatkowania podlegają kwoty wpłat na indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego.

 • 27.06.2017

  Pracodawcy chętniej oferują umowy na czas nieokreślony

  Jak wynika z najnowszych danych GUS przybyło umów bezterminowych, a ubyło tych zawieranych na czas określony. Jest to efekt utrzymującej się dobrej sytuacji na rynku pracy, a także wprowadzonych w ubiegłym roku ograniczeń w zakresie zawierania terminowych umów o pracę.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.