Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 28.03.2017

  Kobiety mogą uratować rynek pracy. Jak zwiększyć ich aktywność zawodową?

  Na rynku pracy są grupy społeczne, których potencjał nie jest należycie wykorzystywany. Jedną z tych grup są kobiety. Jak zwiększyć ich przedsiębiorczość i aktywność zawodową?

 • 28.03.2017

  Tauron wybrał startupy do programu Pilot Maker

  Piętnaście startupów oferujących swoje rozwiązania dla grupy Tauron zakwalifikowano do pierwszego etapu programu pilotażowych wdrożeń dla startupów Pilot Maker.

 • 28.03.2017

  Co nas najbardziej demotywuje w pracy?

  Pewnie pierwsza myśl, jaka przyszła Wam do głowy to "niskie wynagrodzenie". I choć odpowiedź jest prawidłowa, to warto sięgnąć głębiej i zastanowić się, dlaczego nie mamy już serca do dawniej lubianej pracy.

 • 28.03.2017

  Marzysz o pracy z domu? Sprawdź, czy jest dla ciebie

  Z pracą zdalną jest jak z wolnością: kto raz jej doświadczył, będzie miał trudności, aby wrócić z powrotem do biura na osiem godzin. Jednak, żeby w ogóle była możliwa, trzeba się jej nauczyć.

 • 28.03.2017

  5 zachowań, które zdradzają brak profesjonalizmu

  W sytuacjach zawodowych każdy z nas chce być postrzegany poważnie. Czasami jednak z niewiedzy, niedbałości czy innych przyczyn zachowujemy się nieodpowiednio do sytuacji. Oto pięć zachowań zdradzających brak profesjonalizmu.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.