Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 17.08.2017

  Poznaj 2 podstawowe modele organizacji czasu pracy

  Czas pracy jest to czas, w którym pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy w zakładzie pracy oraz w innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy. O dwóch podstawowych modelach organizacji czasu pracy opowiada ekspertka Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Stępniak.

 • 17.08.2017

  30 mln na bony szkoleniowe dla dorosłych na Podlasiu

  Kilka tysięcy osób w północnej części woj. podlaskiego skorzysta z bonów szkoleniowych na kursy, studia i szkolenia. Samorządy rozpoczęły realizacje projektu pt. „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego”. Projekt ma podnieść umiejętności pracowników i ułatwiać poszukiwanie pracy.

 • 17.08.2017

  Coraz mniej absolwentów informatyki - prognoza do 2020 roku

  Mimo rosnącego zapotrzebowania na programistów, liczba absolwentów kierunków informatycznych w Polsce nadal spada, alarmują eksperci. Dlaczego tłumy nie rzucają się na studia dające świetną pracę?

 • 17.08.2017

  Jak zorganizować opiekę dzieciom podczas wakacji? Wziąć je do pracy

  Grupa Kapitałowa Transition Technologies, polska firma IT, dla dzieci swoich pracowników organizuje letnie warsztaty „Przedszkole TT”.

 • 17.08.2017

  Klasy mundurowe: Łatwiej będzie zostać żołnierzem zawodowym

  Od września rusza pilotażowy program skierowany do 55. klas mundurowych w całej Polsce. MON obiecuje uczniom tych klas bonusy, które pomogą im we wstępowaniu do armii. Także amunicję do strzelania.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.