Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 16.01.2018

  Po pracy lepiej zostaw służbowego maila

  W zbyt wielu przypadkach nowe technologie zaczynają dominować nad naszym życiem, a powszechny dostęp do internetu ułatwia załatwianie służbowych spraw nawet na urlopie. To prosta droga do wypalenia zawodowego.

 • 16.01.2018

  Praca w call center zagrożona? Nie do końca

  Uniwersytet Oksfordzki i firma Deloitte przeanalizowały jakie zawody mogą zniknąć w nieodległej przyszłości. Wnioski są niepokojące przede wszystkim dla pracowników call i contact center.

 • 16.01.2018

  Stresujesz się w pracy? To może skończyć się cukrzycą

  Silne stresy w pracy o 57 proc. zwiększają ryzyko zachorowania na cukrzycę - wynika z badań przeprowadzonych w Chinach.

 • 16.01.2018

  W Banku Zachodnim WBK pracują roboty

  Bank Zachodni WBK uruchomił pierwsze roboty w procesach bankowych. Nowe rozwiązania, oparte na technologii RPA, umożliwiły m.in. skrócenie czasu rozpatrywania wybranych typów reklamacji średnio z 2 dni do kilku godzin.

 • 16.01.2018

  Współpraca ZUS i PFRON na rzecz niepełnosprawnych

  Organizacja wydarzeń i propagowanie wiedzy z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych i praw osób niepełnosprawnych to przedmiot umowy, podpisanej w Katowicach.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.