Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 19.01.2017

  Wiarygodność ułatwia prowadzenie biznesu

  O ile nie wszyscy właściciele kancelarii podatkowych i biur rachunkowych są zwolennikami aktywnej promocji, o tyle każdy przyzna, że wiarygodność jest niezbędnym warunkiem rozwoju i sukcesu firmy.

 • 19.01.2017

  Sposoby na zainteresowanie swoimi usługami w social media

  Większość właścicieli kancelarii podatkowych i biur rachunkowych podchodzi do promocji w mediach społecznościowych z umiarkowanym entuzjazmem. Nie do końca wierzą w to, że uda im się zainteresować innych swoją działalnością. Istnieją jednak sposoby na to, by przyciągnąć uwagę internautów.

 • 19.01.2017

  Biurowa prokrastynacja

  Teraz nie, to zadanie wykonam później. Ten projekt może poczekać. A może pomyślę o tym jutro? Jakie wymówki najczęściej towarzyszą pracownikom, którzy z powodu nadmiernego hałasu, wszechobecnego szumu informacyjnego czy chaosu w miejscu pracy, odkładają obowiązki wymagające koncentracji i decyzyjności na kolejną godzinę, dzień, miesiąc?

 • 19.01.2017

  Czy pracownik służby bhp może prowadzić szkolenia bhp?

  Pracownik służby bhp zatrudniony u pracodawcy może prowadzić dla jego pracowników, w ramach własnej działalności gospodarczej, szkolenia okresowe z zakresu bhp na podstawie umowy cywilnoprawnej.

 • 19.01.2017

  Brak satysfakcji z pracy może odbić się na stanie zdrowia pracownika i wynikach firmy

  Choć większość Polaków jest zadowolona ze swojej pracy, to jednak poziom satysfakcji z wykonywanych obowiązków i zaangażowania jest bardzo niski. Może się to przekładać zarówno na działalność firmy, jak i kondycję samego pracownika. Psychologowie zauważają, że trzymanie się stanowiska, które nie zapewnia ani satysfakcji, ani zadowolenia, może mieć poważne skutki, również zdrowotne.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.