Rynek pracy w mediach Rynek pracy w mediach

 • 22.09.2017

  Capgemini, praca w finansach: W zespole potrzebne są osoby o różnych kompetencjach

  - Praca z finansami dużej marki jest wielowymiarowa. Nie wystarczy, że ludzie będą wspólnie pracować , żeby dotrzeć do celu. W takiej załodze potrzebne są osoby o różnych kompetencjach, pełniące wiele odmiennych ról oraz mające dostęp do odpowiednich technologii - mówi Rafał Tylek, menedżer zespołu obsługującym finanse i projekty w Capgemini Polska.

 • 22.09.2017

  Jak czytać ogłoszenia o pracę, by zwiększyć szansę na jej otrzymanie?

  Pośpiech w czytaniu ogłoszeń o pracę nie opłaca się. Dlaczego warto dokładnie analizować ich treść, wyjaśniają eksperci z Work Service. Podpowiadają też, na co szczególnie warto zwrócić uwagę.

 • 22.09.2017

  Kierowca zawodem niebezpieczniejszym od innych. Taksówkarz i szofer narażeni na przestępstwa

  Raport federalnej agencji USA z września 2017 r. pokazał duże zagrożenie dla kierujących taksówkami. Agencja apeluje do władz, by wdrożyć systemy zwiększające bezpieczeństwo w tym zawodzie.

 • 22.09.2017

  Kilka emerytur dla jednej osoby? To możliwe

  Przepisy unijne i dwustronne umowy między Polską a innymi państwami pozwalają osobom, które pracowały w kilku krajach, nabyć prawa do emerytury w każdym z nich. W ubiegłym roku do ZUS wpłynęło 111,6 tys. wniosków o świadczenia emerytalno-rentowe podlegające koordynacji na podstawie tych przepisów. W I połowie tego roku Zakład wypłacał za granicę ponad 52 tys. takich świadczeń.

 • 22.09.2017

  O co najczęściej pytamy doradców emerytalnych?

  Prawie 600 doradców emerytalnych w oddziałach ZUS w całej Polsce wyjaśnia zasady dotyczące emerytur. Jakie pytania padają najczęściej?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.