• 18.12.2017

  Impreza świąteczna bez podatku

  Udział pracowników w imprezie świątecznej nie generuje przychodu. Oznacza to, że nie ma konieczności zapłacenia podatku z tytułu udziału w spotkaniu.

 • 18.12.2017

  Gdzie rozpocząć swoją międzynarodową karierę zawodową?

  Zarówno studenci, jak i osoby zmieniające pracę powinny rozważyć wiele czynników, które zadecydują o wybraniu ścieżki kariery. Warto postawić sobie kilka podstawowych pytań. Na przykład: jaka praca spełni najwięcej moich oczekiwań? Co podpowiadają trendy rynkowe? Odpowiadając na te pytania będziemy znacznie lepiej przygotowani do podjęcia kluczowych dla nas decyzji zawodowych.

 • 18.12.2017

  Kiedy wysokość wynagrodzenia członka zarządu w spółce z o.o. podlega ograniczeniom?

  Czy kwota wynagrodzenia członka zarządu w spółce z o.o. podlega ograniczeniu? Co do zasady kwestia wynagrodzenia członka zarządu w spółce z o.o...

 • 18.12.2017

  Na ile godzin pracy tygodniowo w służbie zdrowia pozwala klauzula opt-out?

  Jaki jest limit nadgodzin w służbie zdrowia dla pracowników medycznych?W przypadku szczególnych potrzeb pracodawcy, liczba godzin nadliczbowych nie...

 • 18.12.2017

  Najwięcej zarabiają informatycy, farmaceuci i ekonomiści

  Na szczycie tabeli, biorąc pod uwagę wysokość zarobków w 2017 roku, plasują się specjaliści i menedżerowie pracujący w obszarze IT to najbardziej opłacany zawód. Średnie miesięczne wynagrodzeniem brutto wynosi 12 600 zł (+16% r/r). Na drugim miejscu znajduje się farmacja – 11 879 zł brutto (+4% r/r), a na trzecim finanse i księgowość – 10 861 zł brutto (+20%) - wynika z analizy firmy Antal.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.