• 23.05.2017

  Jak stworzyć optymalne warunki dla dalszego rozwoju branży BPO/SSC w Polsce?

  Sektor usług biznesowych istnieje w Polsce od 17 lat. Od tego czasu stale rośnie. W ubiegłym roku przyrost wyniósł aż 24 proc. A w tym roku najprawdopodobniej będzie to 26 proc. Jak wskazują eksperci, Polska stała się atrakcyjna dla firm, nie tylko przez Brexit, ale też dotychczasowe doświadczenia.

 • 23.05.2017

  Automatyzacja i robotyzacja: Które zawody są zagrożone przez roboty?

  Urzędnik, agent ubezpieczeniowy, księgowy, bibliotekarz czy recepcjonista - tych pracowników w ciągu najbliższych lat mogą zastąpić roboty. Zautomatyzowane mogą zostać również prace biurowe czy niektóre zajęcia z zakresu logistyki i transportu oraz handel.

 • 23.05.2017

  Dlaczego firmy w Polsce bankrutują?

  W kwietniu opublikowano informacje o niewypłacalności 67 polskich przedsiębiorstw, wobec 66 w kwietniu 2016 roku - poinformował Euler Hermes.

 • 23.05.2017

  Jak tworzyć opisy na stronę internetową Twojej firmy?

  Myśląc o marketingu, bardzo często koncentrujemy się na obrazach. Zapominamy przy tym, że nawet najbardziej krzykliwa pod względem graficznym strona internetowa nie przyniesie efektu marketingowego, jeśli zabraknie na niej słów skutecznie przekonujących do zakupu.

 • 23.05.2017

  O doborze rękawic ochronnych decyduje stopień narażenia na działanie czynnika szkodliwego

  Rękawice robocze i rękawice ochronne należą do najpowszechniej i najchętniej stosowanych ochron osobistych. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż podczas pracy najbardziej narażone na działanie różnych szkodliwych czynników są właśnie ręce, a w szczególności dłonie pracownika.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.