• 19.10.2017

  Pracodawcy: social media zagrożeniem dla lojalności pracowników

  Pomimo deklarowanej przez pracowników wysokiej lojalności wobec swoich pracodawców, aż 64 proc. z nich twierdzi, że bezpieczeństwo zatrudnienia nie istnieje - wynika z badania Evolution of Work 2.0 przeprowadzonego przez ADP Research Institute® (ADPRI).

 • 19.10.2017

  Rząd Szwajcarii sprzeciwił się płatnemu urlopowi tacierzyńskiemu

  Rząd Szwajcarii sprzeciwił się w środę pomysłowi udzielania świeżo upieczonym ojcom płatnych dni wolnych na opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem w pierwszym roku jego życia ze względu na "zbyt wysokie koszty". W tej sprawie ma się odbyć referendum.

 • 19.10.2017

  Absolwent na rynku pracy. Co zrobić, żeby odnieść sukces?

  Mimo że gotowość do podjęcia zatrudnienia i samodzielność zawodowa oczywiście mają znaczny wpływ na powodzenie w poszukiwaniu wymarzonej pracy, to jednak wszyscy absolwenci napotykają na rynku pracy podobne trudności. Ekspert Hays radzi, czego powinni unikać kandydaci, którzy dopiero zakończyli edukację i wkraczają na rynek pracy. Jak znaleźć pracę, dzięki której kariera absolwenta nabierze rozpędu?

 • 19.10.2017

  Jak cię widzą, tak cię zatrudnią

  Rozwój serwisów społecznosciowych sprawił, że rekruterzy coraz częściej szukają za ich pośrednictwem informacji o kandydacie. Dobrze więc mieć na uwadze, że to co podoba się naszym znajomym, niekoniecznie przypadnie do gustu potencjalnemu pracodawcy.

 • 19.10.2017

  Stres w pracy nie pomaga. Jak z nim walczyć?

  Spośród Europejczyków to właśnie Polacy najgorzej radzą sobie z zachowywaniem równowagi między pracą a życiem prywatnym. Wielu z nas cierpi z powodu chronicznego stresu, co źle wpływa nie tylko na zawodową efektywność, ale i relacje międzyludzkie. Co zrobić, żeby poprawić ten stan?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.