• 09.11.2018

  Wolne 12 listopada zmienia współczynnik urlopowy

  Dodatkowe wolne 12 listopada wpływa na współczynnik urlopowy w 2018 r., obniża obowiązujący pracowników wymiar czasu pracy i podnosi dodatek za pracę w porze nocnej.

 • 09.11.2018

  Przyczyny wypadków przy pracy

  Rozpoznanie przyczyn niebezpiecznego zdarzenia jest bardzo istotne, gdyż pozwala na podjęcie odpowiednich działań zmierzających do poprawy warunków pracy.

 • 09.11.2018

  24 godziny dla wynalazców, czyli Europejski Dzień Wynalazcy

  Wynalazki zawsze były podyktowane jedną wartością - ułatwieniem, usprawnieniem ludzkiego życia, pracy i odpoczynku. 9 listopada pamiętamy w Europie o tych, którzy wpisali się w historię swoimi wynalazkami.

 • 09.11.2018

  Harman otwiera nowe biuro w Polsce i rekrutuje pracowników

  Firma Harman otwiera nowe biuro w Polsce, w nowym łódzkim biurowcu przy ul. Ogrodowej 8. To tam powstają nowoczesne rozwiązania dla aut takich marek jak Mercedes czy Audi. Już teraz trwa rekrutacja pracowników do nowych projektów.

 • 09.11.2018

  Marnotrawstwo czasu pracy można eliminować, mówi Robert Reinfuss

  - Zgodnie z badaniem, które przeprowadziliśmy wśród menedżerów, niepotrzebne i bezcelowe zadania pochłaniają ok. 30 proc. czasu załogi. Skala marnotrawstwa bardzo różni się w zależności od firmy i rodzaju stanowiska.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.