• 22.10.2018

  Szkolenie z Groupona nie pomoże przy rekrutacji

  Zintegrowany System Kwalifikacji ułatwi pracodawcom zweryfikowanie kompetencji pracownika. Ma to zakończyć erę tanich, niskiej jakości szkoleń, które można było kupić w internecie.

 • 22.10.2018

  Za spanie w kabinie tira nawet 30 tys. euro

  Inspekcje krajów unijnych zaostrzyły kontrole przestrzegania czasu pracy i odpoczynku kierowców w transporcie międzynarodowym. Kontrolują nie tylko stan bieżący, ale nawet 28 dni wstecz, a najwyższe kary mogą sięgać nawet 30 tysięcy euro.

 • 22.10.2018

  Zatrudnienie w jednym zakładzie na podstawie dwóch umów

  Czy w jednym zakładzie pracy mogę być zatrudniony na podstawie dwóch umów? Mam umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin i dodatkowo umowę zlecenia. Obie umowy różnią się całkowicie charakterem i zakresem obowiązków.

 • 22.10.2018

  Bank szuka prezesa. Jakie warunki?

  Fotel prezesa Banku Pocztowego po Sławomirze Zawadzkim teoretycznie czeka na obsadzenie. Bank przedstawił ogłoszenie rekrutacyjne, z którego wynika, że szuka osoby z wykształceniem wyższym oraz doświadczeniem na stanowisku kierowniczym.

 • 22.10.2018

  Praca za 10 tys. zł, ale stres nieziemski

  Gdy wsiada się do samolotu rzadko pamięta się o ich istnieniu i pracy, a to m.in. od nich zależy bezpieczeństwo w powietrzu. Dziś Międzynarodowy Dzień Kontrolera Ruchu Lotniczego.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.