• 14.12.2018

  5 mitów na temat Assessment Centre

  Analiza dokumentów rekrutacyjnych, rozmowa kwalifikacyjna i Assessment Centre – to przykładowe metody oceny kandydatów stosowane przez rekruterów. Im więcej wiesz o przebiegu rekrutacji, tym lepiej możesz się do niej przygotować.

 • 14.12.2018

  6 prostych sposobów, dzięki którym poradzisz sobie z rozpraszaczami uwagi

  Eksperci alarmują: przeciętnie po każdych 11 minutach pracy nad zadaniem pojawia się jakiś czynnik rozpraszający.Multitasking, głód, hałas, telefony – to przykładowe dystraktory.

 • 14.12.2018

  6 wskazówek, jak powinien wyglądać email do rekrutera

  Twoja wypowiedź i sposób komunikacji są Twoją wizytówką – zarówno w trakcie spotkania z rekruterem, jak i podczas korespondencji mailowej. Mogą świadczyć o kulturze, zaangażowaniu i szacunku do rozmówcy. Pisząc do rekrutera, zadbaj o odpowiedni adres, tytuł wiadomości i grzecznościowe zwroty. Treść powinna być czytelna i konkretna.

 • 14.12.2018

  6 wskazówek, jak udoskonalić CV

  Wyobraź sobie, że analizujesz plakat reklamujący koncert i znajdujesz liczne błędy oraz niedociągnięcia graficzne. Nie dostrzegasz daty i miejsca, w którym odbędzie się wydarzenie. To wystarczy, by zniechęcić Cię do uczestnictwa, prawda?

 • 14.12.2018

  7 ciekawych przykładów, jak może wyglądać rekrutacja

  Scenki, niekonwencjonalne pytania, a nawet zabawa w podchody – firmy prześcigają się w wyszukiwaniu nietuzinkowych metod rekrutacji. Aby korzystnie się zaprezentować, warto nie tylko podnosić kwalifikacje zawodowe, ale również rozwijać kreatywność.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.