• 25.05.2017

  "Chory budynek" a bhp na stanowisku administracyjno-biurowym

  Pracownicy biurowi są zaskakująco często narażeni na działania czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia, a występujących właśnie w ich pomieszczeniach pracy. Przyczyną bywa choćby „upychanie nielubianej biurokracji” gdzie się da, jak najtaniej i bez względu na warunki. Być może w związku z tym powstało określenie: syndrom chorego budynku. Także całkiem nowoczesnego lub supernowoczesnego budynku.

 • 25.05.2017

  Czas pracy pomiędzy kolejnymi orzeczeniami o niepełnosprawności

  Czas pracy osób niepełnosprawnych posiada swoje odrębne uregulowania, odmienne od ogólnych zasad kodeksowych. Normy czasu pracy pracowników niepełnosprawnych zależą od posiadanego stopnia niepełnosprawności. Przepisy nie wyjaśniają jednak, jak należy traktować pracownika w przerwie między przedłożeniem kolejnego orzeczenia i jakie normy czasu pracy należy wtedy wobec niego stosować.

 • 25.05.2017

  Na kogo będzie czekać praca w 2020 roku? Ranking 10 kwalifikacji przyszłośc

  Ponad 30 proc. najważniejszych umiejętności, które dziś ceni się u pracowników, zmieni się w ciągu kilku lat. Rynek pracy wciąż ewoluuje. Sprawdź, na kogo będzie czekać praca w 2020 roku.

 • 25.05.2017

  Radom szuka dyrektora Orkiestry Kameralnej

  Prezydent Miasta Radomia ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Radomskiej Orkiestry Kameralnej.

 • 25.05.2017

  Lubelskie: Ponad 4 tys. miejsc pracy dzięki funduszom unijnym

  - Wykorzystaliśmy wszystkie fundusze unijne, które były dostępne w minionej perspektywie. Jeśli dziś badania GUS pokazują spadek bezrobocia, tak w naszym regionie, jak i całym kraju, to stało się to także dzięki tym pieniądzom - mówi marszałek województwa lubelskiego, Sławomir Sosnowski.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.