• 13.07.2018

  Kobiety w cyberbezpieczeństwie zarabiają mniej od mężczyzn

  Z badania przeprowadzonego przez Infosec Institute wynika, że kobiety w branży cyberbezpieczeństwa wciąż zarabiają mniej od mężczyzn i muszą wykazać się większą liczbą dokumentów potwierdzających kwalifikacje przy ubieganiu się o pracę, niż ich koledzy.

 • 13.07.2018

  Muzeum Powstania Warszawskiego poszukuje wolontariuszy

  Muzeum Powstania Warszawskiego poszukuje wolontariuszy do akcji społecznej "Wolność łączy", która odbędzie się 1 sierpnia. Akcja jest organizowana w ramach obchodów 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i ma na celu m.in. upamiętnienie godziny "W".

 • 13.07.2018

  Na Bulwarach Wiślanych rusza zewnętrzna strefa coworkingowa Business Link

  Nad Wisłą rusza pierwsza w Polsce zewnętrzna strefa coworkingowa Business Link. To część skierowanego do freelancerów, start-upów czy pracowników nowoczesnych korporacji projektu #taktomogepracowac.

 • 13.07.2018

  Praca w gastronomii nie dla każdego. Duża rotacja to standard

  W porównaniu do roku 2016, w 2017 r. rynek gastronomiczny w Polsce wzrósł o ponad 10,5 proc. i jest wart niemal 36,12 mld zł. Jak wynika z raportu „Rynek gastronomiczny 2017”, z wyjątkiem lokali zaliczanych do kategorii klubów nocnych, pubów i sieci fast food, w każdym z segmentów rynku gastronomicznego w ciągu ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się liczba punktów.

 • 13.07.2018

  Trenerzy osobiści na topie. Ile zarabiają?

  Popyt na usługi trenerów personalnych w Polsce stale rośnie, co na pewno jest zachętą do kształcenia się w tym kierunku. Ile konkretnie można zarobić?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.