• 25.04.2017

  Zakup kart Multisport może być finansowany z ZFŚS

  Zakup kart Multisport może zostać sfinansowany z ZFŚS, o ile regulamin obowiązujący w firmie przewiduje taką możliwość - tłumaczy ekspert Kompasu Księgowo-Kadrowego, Małgorzata Skibińska.

 • 25.04.2017

  6 sposobów na dobry wizerunek w internecie

  Czy przedstawiciele firmy mogą wpływać na to, co o danej marce mówią jej klienci? Tak, chociaż nie bezpośrednio. Istnieją możliwości wywierania delikatnego wpływu na wirtualne społeczności, które mogą wspierać budowanie pozytywnego wizerunku w internecie. Jak taki wizerunek zbudować radzi ekspert Kompasu Księgowo-Kadrowego.

 • 25.04.2017

  Współczesny księgowy musi podążać za zmieniającym się światem

  Dyskusje o przyszłości rachunkowości i zawodu księgowego a także o cyberprzestrzeni i funkcjonowaniu w e-rzeczywistości zdominują II Kongres Polskiej Rachunkowości. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce z okazji przypadającej w tym roku 110. rocznicy działalności organizacji księgowych na ziemiach polskich.

 • 25.04.2017

  Od maja dłuższy czas pracy kobiet w ciąży przy monitorze ekranowym

  Od 1 maja 2017 r. nastąpi wydłużenie godzin pracy kobiet w ciąży przy monitorze ekranowym maksymalnie do 50 minut w ciągu każdej godziny, z zapewnieniem co najmniej 10-minutowej przerwy wliczanej do czasu pracy, przy nieprzekraczaniu 8 godzin łącznego czasu pracy w ciągu doby.

 • 25.04.2017

  Kto może wprowadzać dane do informatycznego programu kadrowego?

  Przepisy nie regulują, kto może ani kto powinien wprowadzać do programu kadrowego informacje o odbytych szkoleniach z zakresu bhp, pozostawiając to wewnętrznej organizacji pracodawcy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.