• 19.01.2017

  Praca w IT, Altimi, Wrocław: Firma zatrudni 100 osób

  Altimi, wrocławski software house, w 2017 roku planuje zatrudnić 100 specjalistów IT. Swoją ofertę firma kieruje głównie do developerów, testerów, project managerów.

 • 19.01.2017

  Zmiana pracy: Jak przyciągnąć do siebie kandydata z innej firmy?

  Jak wynika z badania zrealizowanego na zlecenie GoldenLine, poszukujących pracy motywuje przede wszystkim wizja wyższych zarobków i chęć dalszego rozwoju. Pracownicy uciekają przed brakiem perspektywy awansu, rutyną i złą atmosferą pracy.

 • 19.01.2017

  Większe zasiłki dla bezrobotnych. Ile wyniosą?

  Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska będzie wnioskowała o podwyższenie zasiłku dla osób bezrobotnych do kwoty połowy minimalnego wynagrodzenia - poinformowała premier Beata Szydło.

 • 19.01.2017

  Praca i zarobki w call center: Na rynku brakuje telemarketerów

  Już nie tylko pracowników produkcji i informatyków brakuje na rynku. Coraz większy problem ze znalezieniem rąk do pracy mają firmy w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Najwięcej miejsc pracy czeka w województwie mazowieckim, małopolskim i śląskim, najmniej w podlaskim, lubuskim i opolskim. W branży potrzeba nie tylko konsultantów, ale także specjalistów oraz kierowników.

 • 19.01.2017

  Aktywizacja trwale bezrobotnych priorytetem ministerstwa pracy

  Premier Beata Szydło przyznała, że głównym zadaniem minister Elżbiety Rafalskiej i Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej będzie aktywizacja osób trwale bezrobotnych w regionach słabiej rozwiniętych. Jak dodała, rząd będzie też szukał rozwiązań problemu tak zwanych "umów śmieciowych".

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.