Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 07.09.2016

  Jak stworzyć wizerunek dobrego pracodawcy?

  Firmy zastanawiają się, czemu tak trudno im znaleźć chętnych do pracy. Dlaczego nikt nie chce dla nich pracować? Krótki research w Google i wszystko jasne. „Najgorszy pracodawca, na jakiego trafiłam”, „zero szacunku do pracownika”..., a to dopiero wierzchołek góry lodowej.

 • 31.08.2016

  Masz problem z napisaniem Curriculum Vitae? Fabryka CV pomoże!

  Gdzie uzyskać pomoc przy tworzeniu CV? Jak powinno wyglądać nowoczesne CV? Kto bezpłatnie przetłumaczy CV na język angielski? Znamy odpowiedź!

 • 29.08.2016

  Lubisz jeździć? To zawody dla Ciebie!

  Czasem wydaje Ci się, że w Twoich żyłach płynie benzyna, a nie krew? Pasjonuje Cię motoryzacja? Godziny spędzone za kółkiem uważasz za jedne z najlepszych w życiu? I do tego wszystkiego szukasz jeszcze pracy? Sprawdź, jakie zawody będą idealne dla Ciebie!

 • 26.08.2016

  List motywacyjny, czyli idealna autoreklama, której nie doceniamy

  Coraz rzadziej zaczyna być wymagany, choć wiele firm bardzo go sobie ceni. List motywacyjny to dokument, który może nam pomóc szybko znaleźć pracę, o ile tylko będziemy potrafili odpowiednio go napisać. Jak to zrobić?

 • 22.08.2016

  Jak zachwycić pracodawcę, czyli magia CV

  Niezbędny dokument osoby poszukującej pracy, wizytówka kandydata do pracy, przepustka na rozmowę kwalifikacyjną i do dalszej kariery - CV, choć tak ważne, często bywa bagatelizowane. Dlaczego?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.