Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 26.10.2016

  Przyszłość rynku pracy

  W jaki sposób zmiany demograficzne oraz cyfryzacja wpłyną na sytuację na rynku pracy?

 • 24.10.2016

  Coraz więcej skoczków na polskim rynku pracy

  Dobra praca, to stała praca? Już nie! Job-hopping wskoczył do Polski i ma się coraz lepiej. Już nie tylko młodzi Polacy coraz częściej zmieniają pracę. Wielu pracowników dostrzega, że warto zmienić pracę na lepszą, zamiast tkwić w nieodpowiednim dla siebie miejscu. Z czego to wynika?

 • 19.10.2016

  Shop doctor wyleczy Twój sklep z braku zysków. Zawód przyszłości?

  Na Zachodzie shop doctor jest prężnie rozwijającym się zawodem. Z jego usług korzystają nie tylko wielkie sklepy odzieżowe, ale również właściciele salonów meblowych, samochodowych czy sklepów spożywczych. Właściwie nie ma branży związanej z handlem, w której shop doctor nie byłby pomocny.

 • 14.10.2016

  Dzień Nauczyciela

  14 października, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, to od 1982 roku oficjalnie Dzień Edukacji Narodowej. Święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników oświaty. Uważany przez wielu za dzień wolny dla nauczycieli, jest w rzeczywistości zwykłym dniem pracy.

 • 12.10.2016

  Jak odpowiedzieć na 8 najczęściej zadawanych pytań rekrutacyjnych

  Pytania o wady i zalety, motywację do pracy w danej firmie czy o powód rezygnacji z obecnego miejsca zatrudnienia stale powtarzają się na rozmowach kwalifikacyjnych. Mimo to, wielu kandydatów wciąż nie wie, jak dobrze na nie odpowiadać. Oto 8 przydatnych wskazówek!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.