Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 08.03.2017

  Idealne stanowisko pracy - infografika

  Choć myśląc o „idealnym stanowisku pracy” zwykle mamy przed oczami raczej rodzaj pracy niż przestrzeń, warto zauważyć to, o czym wielu z nas zapomina. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń pracy sprzyja efektywności pracowników i może podnieść jakość wykonywanej pracy. O czym należy pamiętać?

 • 01.03.2017

  Wiosenny rynek pracy

  Wiele wskazuje na to, że tegoroczna wiosna na rynku pracy zaczęła się kilka tygodni przed kalendarzową. Rekrutacje trwają w najlepsze.

 • 22.02.2017

  Kobiece zawody?

  Męskie i kobiece zawody - czy w obecnych czasach ten podział ma jeszcze rację bytu? Czy istnieją zawody, które można w 100 proc. przypisać jednej płci?

 • 20.02.2017

  Zawody, które będą wykonywać nasze dzieci

  Uczniowie szkół podstawowych to pokolenie, które będzie wykonywać zawody, o których my nie mamy w tym momencie pojęcia – to już nie science-fiction, to są prognozy specjalistów rynku pracy!

 • 15.02.2017

  Uścisk dłoni na rozmowie kwalifikacyjnej - infografika

  Uścisk dłoni to na ogół pierwsza forma kontaktu, która dla osób zainteresowanych tą tematyką może ułatwić rozpoznanie profilu psychologicznego współrozmówcy. Uścisk może zdradzić, czy jesteśmy szczerzy, odważni, silni, czy też godni zaufania.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.