Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 06.12.2016

  5 cech dobrego menedżera - infografika

  Dobry menedżer to kumulacja wielu cech. Choć nie ma ludzi idealnych, są tacy menedżerowie, którzy nawet z przeciętnego zespołu ludzi potrafią zrobić prawdziwy dream team. Poznaj pięć kluczowych kompetencji dobrego menedżera!

 • 30.11.2016

  Mikołaja czas zacząć

  Przestawienie wskazówek zegarów na czas zimowy, pośród wielu innych znaczeń i symboli, zwiastuje początek sezonowych prac charakterystycznych dla tej pory roku. Ich nieodłącznym elementem jest Mikołaj.

 • 29.11.2016

  Prezenteizm, czyli praca mimo choroby

  Przeziębienie, tzw. jelitówka, a nawet grypa dla coraz większej liczby pracowników nie jest powodem do skorzystania z L4. Polacy coraz częściej przychodzą do pracy mimo choroby. Dlaczego tak się dzieje?

 • 22.11.2016

  Trening umysłu - infografika

  O umysł – tak jak o ciało (a nawet bardziej) warto dbać. Mózg w dobrej kondycji to prawdziwy skarb, który pozytywnie wpływa na jakość naszego życia, podwyższając jego komfort. Poznaj 5 sposobów, które pozwolą Ci zachować umysł w dobrej kondycji przez długie lata!

 • 02.11.2016

  Dlaczego warto odwiedzić targi pracy?

  Szansa na spotkanie wielu pracodawców w jednym miejscu, możliwość pozostawienia swojego CV na stoisku firmy, a także udziału w szkoleniach i warsztatach to tylko niektóre z zalet uczestnictwa w targach pracy. Z jakich jeszcze powodów warto rozważyć udział w wydarzeniach poświęconych rozwojowi kariery?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.