Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 11.04.2017

  Nowa pozycja na liście benefitów pozapłacowych

  Czym jest sabbatical? To rodzaj urlopu, płatny czas wolny udzielany przede wszystkim profesjonalistom, którzy z różnych przyczyn, niekoniecznie związanych z wypaleniem i koniecznością wzięcia oddechu, potrzebują dodatkowego wolnego.

 • 03.04.2017

  Jeśli nie podwyżka, to może…

  Wśród nietypowych świąt, znajdziemy Dzień Ćwiczenia przed Lustrem Prośby o Podwyżkę. A co, jeśli idąc za ciosem święta, zdecydujemy się na rozmowę, a ona potoczy się nie po naszej myśli? Warto mieć inną propozycję w zanadrzu…

 • 21.03.2017

  Nie daj się nabrać. Uważaj na fałszywe ogłoszenia o pracy!

  Szukasz pracy? Przeglądasz setki ogłoszeń w Internecie i wysyłasz w odpowiedzi swoje CV? Czego jeszcze może żądać pracodawca i jakich danych lepiej nie przekazywać drogą mailową? Sprawdź!

 • 20.03.2017

  5 faktów o coachingu, które warto znać

  Coaching – słowo, które w ostatnim czasie robi furorę. Na rynku jest dostępnych coraz więcej usług coachingowych. Czy są on skuteczne? Poznajcie 5 faktów o coachingu, które pomogą podjąć decyzję, czy warto z niego korzystać!

 • 15.03.2017

  Mały sklep - duży zysk, czyli jak spożywczy może konkurować z hipermarketem

  Przed właścicielami sklepów o małej powierzchni lub planujących ich otwarcie staje nie lada wyzwanie. Skromna powierzchnia sklepowa może kojarzyć się z proporcjonalnie mniejszymi możliwościami zarobku. Co zmienić, aby zwiększyć przychody takiego biznesu? Shop Doctor Marek Borowiński radzi, jak zorganizować powierzchnie w małych sklepach.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.