Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 18.01.2017

  Trening szarych komórek - infografika

  Neurobik, czyli trening szarych komórek, aktywność fizyczna, na którą może sobie pozwolić każdy. W dodatku przynosi wymierne korzyści, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym!

 • 09.01.2017

  5 kluczowych kompetencji przyszłości - infografika

  Nasza rzeczywistość zawodowa zmienia się coraz szybciej. Jedne zawody odchodzą do lamusa, a na ich miejsce pojawiają się zupełnie nowe. Poznaj pięć kompetencji przyszłości, których będą szukać pracodawcy u kandydatów do pracy!

 • 27.12.2016

  A w nowym roku… zmienię pracę!

  Czy postanowienia noworoczne mają sens? Czy warto je robić? Choć wiele osób z nich rezygnuje, są też tacy, którzy nie tylko tworzą listy marzeń, ale też sukcesywnie realizują swoje plany!

 • 21.12.2016

  Jak rozpocznie się 2017 r. na rynku pracy?

  Prognozy dla rynku pracy w Polsce pozostają umiarkowanie optymistyczne, choć w deklaracjach przedsiębiorców odczuwane jest spowolnienie gospodarki. 85% firm deklaruje chęć zatrudniania lub stabilizację w dotychczasowej liczbie etatów, a dodatnie prognozy odnotowano w 6 z 10 sektorach oraz w 5 z 6 badanych regionach kraju.

 • 06.12.2016

  5 cech dobrego menedżera - infografika

  Dobry menedżer to kumulacja wielu cech. Choć nie ma ludzi idealnych, są tacy menedżerowie, którzy nawet z przeciętnego zespołu ludzi potrafią zrobić prawdziwy dream team. Poznaj pięć kluczowych kompetencji dobrego menedżera!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.