Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 20.02.2017

  Zawody, które będą wykonywać nasze dzieci

  Uczniowie szkół podstawowych to pokolenie, które będzie wykonywać zawody, o których my nie mamy w tym momencie pojęcia – to już nie science-fiction, to są prognozy specjalistów rynku pracy!

 • 15.02.2017

  Uścisk dłoni na rozmowie kwalifikacyjnej - infografika

  Uścisk dłoni to na ogół pierwsza forma kontaktu, która dla osób zainteresowanych tą tematyką może ułatwić rozpoznanie profilu psychologicznego współrozmówcy. Uścisk może zdradzić, czy jesteśmy szczerzy, odważni, silni, czy też godni zaufania.

 • 31.01.2017

  Zmiana kwalifikacji – prostsza niż myślisz!

  Ciągle słyszysz o nowych zawodach na rynku pracy, czytasz o „rynku pracownika”, a masz wrażenie, ze Twoja kariera stoi w miejscu? Czas to zmienić! Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń lub znajdź te z dofinansowaniem i rozszerz lub zmień swoje kwalifikacje!

 • 25.01.2017

  3 kluczowe zmiany przepisów w obszarze ubezpieczeń społecznych

  Rewolucja w oskładkowaniu umów zleceń, nowe zasady zatrudniania i wynagradzania kadry zarządzającej w spółkach z udziałem Skarbu Państwa i wyższe koszty sporów sądowych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych – to jedne z najważniejszych zmian, jakie przyniósł ubiegły rok. Eksperci Ayming Polska wyjaśniają, co oznaczają one dla przedsiębiorstw.

 • 23.01.2017

  Laminiarz – mało znany, choć często poszukiwany na rynku specjalista

  Wbrew pozorom przedstawiciel tego zawodu nie zajmuje się laminowaniem szkolnych czy biurowych dokumentów. Laminarz to specjalista poszukiwany na rynku pracy, który wykonuje bardzo specyficzny zawód.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.