Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 23.01.2017

  Laminiarz – mało znany, choć często poszukiwany na rynku specjalista

  Wbrew pozorom przedstawiciel tego zawodu nie zajmuje się laminowaniem szkolnych czy biurowych dokumentów. Laminarz to specjalista poszukiwany na rynku pracy, który wykonuje bardzo specyficzny zawód.

 • 18.01.2017

  Trening szarych komórek - infografika

  Neurobik, czyli trening szarych komórek, aktywność fizyczna, na którą może sobie pozwolić każdy. W dodatku przynosi wymierne korzyści, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym!

 • 09.01.2017

  5 kluczowych kompetencji przyszłości - infografika

  Nasza rzeczywistość zawodowa zmienia się coraz szybciej. Jedne zawody odchodzą do lamusa, a na ich miejsce pojawiają się zupełnie nowe. Poznaj pięć kompetencji przyszłości, których będą szukać pracodawcy u kandydatów do pracy!

 • 27.12.2016

  A w nowym roku… zmienię pracę!

  Czy postanowienia noworoczne mają sens? Czy warto je robić? Choć wiele osób z nich rezygnuje, są też tacy, którzy nie tylko tworzą listy marzeń, ale też sukcesywnie realizują swoje plany!

 • 21.12.2016

  Jak rozpocznie się 2017 r. na rynku pracy?

  Prognozy dla rynku pracy w Polsce pozostają umiarkowanie optymistyczne, choć w deklaracjach przedsiębiorców odczuwane jest spowolnienie gospodarki. 85% firm deklaruje chęć zatrudniania lub stabilizację w dotychczasowej liczbie etatów, a dodatnie prognozy odnotowano w 6 z 10 sektorach oraz w 5 z 6 badanych regionach kraju.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.