Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 10.05.2017

  Grzechy osób ubiegających się o pracę - infografika

  Tego lepiej nie robić, czyli o błędach na rozmowie kwalifikacyjnej.

 • 04.05.2017

  Strażak – zawód o wysokim stopniu ryzyka

  To oni cieszą się największym zaufaniem wśród wszystkich grup zawodowych. Nic dziwnego, codziennie narażają swoje życie, ratując innych. 4 maja obchodzą święto. Sprawdź, czym strażacy zajmują się na co dzień, oprócz gaszenia pożarów!

 • 01.05.2017

  Komu długi weekend przyniesie najwięcej korzyści?

  Nie tylko pracownikom, którym udało się wziąć trzy dni urlopu i zyskać dodatkowy tydzień wolnego. Wbrew pozorom, gospodarka coraz lepiej radzi sobie z przestojami w pracy, na co wpływ ma automatyzacja wielu procesów, zdalny tryb pracy i…coraz większy popyt na usługi związane z turystyką!

 • 26.04.2017

  Assessment Centre w procesie rekrutacji

  Wysoki koszt, czasochłonność, konieczność skorzystania z pomocy zewnętrznej firmy doradczej – to niektóre z argumentów, które zniechęcają firmy do wykorzystania Assessment Centre w procesie rekrutacji. Czy rzeczywiście są słuszne? Ekspert LeasingTeam Group wyjaśnia, w jakich sytuacjach warto rozważyć zastosowanie tej metody.

 • 19.04.2017

  Informacja zwrotna - infografika

  Wiele osób nie docenia jej roli. Tymczasem ma ona ogromne znaczenie, gdyż dostarcza unikalnej wiedzy, dzięki której pracodawca może usprawnić działanie swojej firmy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.