Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 24.05.2017

  Co kusi współczesnych kandydatów?

  Jak pokazuje raport ManpowerGroup Solutions, nigdy wcześniej kandydaci nie byli uzbrojeni w tak wiele szczegółów na temat przyszłych pracodawców, jak obecnie. Dzięki temu podejmują bardziej świadome decyzje i lepiej weryfikują miejsca pracy. Dla przedsiębiorstw wiedza o tym, na co zwracają uwagę, może być istotnym czynnikiem w budowaniu employer brandingu oraz pozyskiwaniu nowych pracowników na coraz trudniejszym dla firm rynku pracy.

 • 17.05.2017

  Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej

  Kandydat, który otrzymuje zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne, może mieć powody do zadowolenia. Jego CV zostało dostrzeżone wśród wielu innych i stało się przepustką do kolejnego etapu rekrutacji. Odtąd kluczem do sukcesu będzie rozmowa rekrutacyjna.

 • 10.05.2017

  Grzechy osób ubiegających się o pracę - infografika

  Tego lepiej nie robić, czyli o błędach na rozmowie kwalifikacyjnej.

 • 04.05.2017

  Strażak – zawód o wysokim stopniu ryzyka

  To oni cieszą się największym zaufaniem wśród wszystkich grup zawodowych. Nic dziwnego, codziennie narażają swoje życie, ratując innych. 4 maja obchodzą święto. Sprawdź, czym strażacy zajmują się na co dzień, oprócz gaszenia pożarów!

 • 01.05.2017

  Komu długi weekend przyniesie najwięcej korzyści?

  Nie tylko pracownikom, którym udało się wziąć trzy dni urlopu i zyskać dodatkowy tydzień wolnego. Wbrew pozorom, gospodarka coraz lepiej radzi sobie z przestojami w pracy, na co wpływ ma automatyzacja wielu procesów, zdalny tryb pracy i…coraz większy popyt na usługi związane z turystyką!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.