Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 31.05.2010

  Jesteś dobrym organizatorem? Pomyśl o zawodzie konsultanta ślubnego!

  Ostatnio wedding planner staje się coraz bardziej popularnym zawodem w Polsce. U nas znany jest raczej pod nazwą konsultanta lub koordynatora ślubnego. Jest to typowe zajęcie dla dobrych organizatorów, dlatego planista jak najbardziej odnalazłby się w takiej roli. Na czym konkretnie ten zawód polega?

 • 28.05.2010

  Syndrom chorego budynku

  Łzawiące oczy, suchość w gardle, ból głowy, problemy z koncentracją to dolegliwości, na które skarży się wiele osób pracujących w zamkniętych pomieszczeniach.

 • 27.05.2010

  Dress code dla kobiet i mężczyzn

  Rozpoczynając nową pracę, warto sprawdzić, czy w firmie obowiązuje tzw. dress code. Obejmuje on zasady ubioru służbowego i w ostatnim okresie upowszechnił się w wielu korporacjach.

 • 26.05.2010

  Twoja kariera

  Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska przygotowało cykl konferencji dla pracodawców i pracowników. W kwietniu i maju odbyły się one w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Kolejnymi miejscami tych spotkań będą: Łódź i Warszawa. Głównym partnerem medialnym jest magazyn „Personel Plus”, a merytorycznym – Serwis HR.

 • 25.05.2010

  Dobra atmosfera w pracy to podstawa

  Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy. W codziennym zabieganiu zapominamy, że jest to bardzo istotny element pozwalający nam zachować równowagę psychiczną w pracy. W miejscu zatrudnienia spędzamy bardzo wiele czasu i ważne jest, by czuć się tam po prostu dobrze.

Strony: 195  196  197  198  199  200  201  202  203  204  205  206  207  208  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.