Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 15.03.2017

  Mały sklep - duży zysk, czyli jak spożywczy może konkurować z hipermarketem

  Przed właścicielami sklepów o małej powierzchni lub planujących ich otwarcie staje nie lada wyzwanie. Skromna powierzchnia sklepowa może kojarzyć się z proporcjonalnie mniejszymi możliwościami zarobku. Co zmienić, aby zwiększyć przychody takiego biznesu? Shop Doctor Marek Borowiński radzi, jak zorganizować powierzchnie w małych sklepach.

 • 08.03.2017

  Idealne stanowisko pracy - infografika

  Choć myśląc o „idealnym stanowisku pracy” zwykle mamy przed oczami raczej rodzaj pracy niż przestrzeń, warto zauważyć to, o czym wielu z nas zapomina. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń pracy sprzyja efektywności pracowników i może podnieść jakość wykonywanej pracy. O czym należy pamiętać?

 • 01.03.2017

  Wiosenny rynek pracy

  Wiele wskazuje na to, że tegoroczna wiosna na rynku pracy zaczęła się kilka tygodni przed kalendarzową. Rekrutacje trwają w najlepsze.

 • 22.02.2017

  Kobiece zawody?

  Męskie i kobiece zawody - czy w obecnych czasach ten podział ma jeszcze rację bytu? Czy istnieją zawody, które można w 100 proc. przypisać jednej płci?

 • 20.02.2017

  Zawody, które będą wykonywać nasze dzieci

  Uczniowie szkół podstawowych to pokolenie, które będzie wykonywać zawody, o których my nie mamy w tym momencie pojęcia – to już nie science-fiction, to są prognozy specjalistów rynku pracy!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.