Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 22.11.2016

  Trening umysłu - infografika

  O umysł – tak jak o ciało (a nawet bardziej) warto dbać. Mózg w dobrej kondycji to prawdziwy skarb, który pozytywnie wpływa na jakość naszego życia, podwyższając jego komfort. Poznaj 5 sposobów, które pozwolą Ci zachować umysł w dobrej kondycji przez długie lata!

 • 02.11.2016

  Dlaczego warto odwiedzić targi pracy?

  Szansa na spotkanie wielu pracodawców w jednym miejscu, możliwość pozostawienia swojego CV na stoisku firmy, a także udziału w szkoleniach i warsztatach to tylko niektóre z zalet uczestnictwa w targach pracy. Z jakich jeszcze powodów warto rozważyć udział w wydarzeniach poświęconych rozwojowi kariery?

 • 26.10.2016

  Przyszłość rynku pracy

  W jaki sposób zmiany demograficzne oraz cyfryzacja wpłyną na sytuację na rynku pracy?

 • 24.10.2016

  Coraz więcej skoczków na polskim rynku pracy

  Dobra praca, to stała praca? Już nie! Job-hopping wskoczył do Polski i ma się coraz lepiej. Już nie tylko młodzi Polacy coraz częściej zmieniają pracę. Wielu pracowników dostrzega, że warto zmienić pracę na lepszą, zamiast tkwić w nieodpowiednim dla siebie miejscu. Z czego to wynika?

 • 19.10.2016

  Shop doctor wyleczy Twój sklep z braku zysków. Zawód przyszłości?

  Na Zachodzie shop doctor jest prężnie rozwijającym się zawodem. Z jego usług korzystają nie tylko wielkie sklepy odzieżowe, ale również właściciele salonów meblowych, samochodowych czy sklepów spożywczych. Właściwie nie ma branży związanej z handlem, w której shop doctor nie byłby pomocny.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.