Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 06.05.2016

  Jak dostać podwyżkę?

  Każdy o niej marzy, ale niewielu udaje się ją otrzymać. Jakie są tego przyczyny? Zły szef czy słabe umiejętności negocjacyjne? A może problem tkwi w nas…

 • 15.04.2016

  O czym Japończyk porozmawia z Anglikiem, czyli multi-kulti w firmie

  Każda narodowość ma swój własny styl komunikacji, głęboko zakorzeniony kulturowo. Różnimy się w kwestiach związanych z rodziną, polityką i biznesem. Czy mimo wielu antagonizmów da się bezboleśnie pracować w międzynarodowej korporacji?

 • 01.04.2016

  Świętuj Prima Aprilis w pracy – na zdrowie!

  1 kwietnia to znane od lat międzynarodowe święto żartu. To też jedyny dzień w roku, gdy dowcipy w pracy zwykle uchodzą na sucho. Grunt, to zachowanie dystansu i umiaru oraz taktu w żartowaniu. Dlaczego warto uśmiechać się w pracy?

 • 30.03.2016

  Kobiety na stanowiskach kierowniczych

  Kobiety stanowią obecnie ponad 50% światowej siły roboczej. Mimo to liczba zajmowanych przez nie stanowisk kierowniczych wynosi mniej niż 25%. Rynek pracy udowadnia, że zwiększenie ich udziału wśród liderów firm ma korzystne znaczenie dla działalności organizacji, jej efektywności oraz budowania dojrzałej równowagi pomiędzy poszczególnymi pracownikami.

 • 29.03.2016

  Wściekły pies czy sofa, czyli o asertywności w pracy

  Umiejętność wyrażania swoich opinii w sposób grzeczny, kulturalny, a jednocześnie nienaganny merytorycznie to rzadkość. Czy to dlatego asertywność w pracy często kojarzy się z agresją? Kto docenia asertywnych pracowników?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.