Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 21.09.2016

  Bezrobotni 50+na rynku pracy

  Od kilkunastu miesięcy obserwujemy spadek bezrobocia w kraju. Zmianę można również zauważyć wśród osób należących do grup bezrobotnych znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, czyli m.in. bezrobotnych powyżej 50. roku życia.

 • 14.09.2016

  Jak rozkodować dress code?

  Jak głosi przysłowie, nie szata zdobi człowieka, jednak zdecydowana większość rekruterów i pracodawców potwierdza, że w przypadku dwóch kandydatów o podobnych kompetencjach elementem, który przyczyni się do decyzji, będzie strój, jako uzupełnienie kwalifikacji. Dlaczego tak się dzieje i jaki powinien być nasz ubiór przy staraniu się o pracę?

 • 07.09.2016

  Jak stworzyć wizerunek dobrego pracodawcy?

  Firmy zastanawiają się, czemu tak trudno im znaleźć chętnych do pracy. Dlaczego nikt nie chce dla nich pracować? Krótki research w Google i wszystko jasne. „Najgorszy pracodawca, na jakiego trafiłam”, „zero szacunku do pracownika”..., a to dopiero wierzchołek góry lodowej.

 • 31.08.2016

  Masz problem z napisaniem Curriculum Vitae? Fabryka CV pomoże!

  Gdzie uzyskać pomoc przy tworzeniu CV? Jak powinno wyglądać nowoczesne CV? Kto bezpłatnie przetłumaczy CV na język angielski? Znamy odpowiedź!

 • 29.08.2016

  Lubisz jeździć? To zawody dla Ciebie!

  Czasem wydaje Ci się, że w Twoich żyłach płynie benzyna, a nie krew? Pasjonuje Cię motoryzacja? Godziny spędzone za kółkiem uważasz za jedne z najlepszych w życiu? I do tego wszystkiego szukasz jeszcze pracy? Sprawdź, jakie zawody będą idealne dla Ciebie!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.