Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 13.06.2016

  Mózg w dobrej formie podstawą sukcesu

  Bieganie jest zdrowe, zresztą jak każdy sport. Ćwiczenia dla mózgu poprawiają naszą pamięć i koncentrację. Jaki jednak związek mają ćwiczenia fizyczne z kondycją naszego umysłu i sukcesem zawodowym?

 • 10.06.2016

  Komunikat niewerbalny na rozmowie kwalifikacyjnej

  Twoje ponad 90 proc. szans na zatrudnienie. Jak je wykorzystasz?

 • 08.06.2016

  Kandydacie bądź swoim PR-owcem

  Dla każdej osoby starającej się zmienić pracę, kluczowe mogą okazać się dwie kwestie – obecność w Internecie, a także dobrze przygotowane dokumenty aplikacyjne. Obydwie mają na celu umiejętne kreowanie wizerunku kandydata w oczach rekruterów, a dobre przygotowanie każdej z nich zwiększa szanse na szybsze znalezienie pracy, nawet kilkukrotnie.

 • 01.06.2016

  5 rzeczy, które chce wiedzieć kandydat, zanim wyśle CV

  Choć oferta pracy jest atrakcyjna, często, kiedy zaczynamy guglować firmę, nie jest już tak kolorowo. Widzimy niepochlebne opinie na jednym z portali, strona internetowa jest nieaktualizowana od lat, a naszą uwagę przykuwa trochę przykurzony profil na Facebooku. Nie jest za dobrze, więc co powinno przekonać kandydata do odpowiedzi właśnie na tę ofertę?

 • 25.05.2016

  Zasady szukania pracy

  Błędy ortograficzne w CV, schludny ubiór… te i wiele innych, ważnych elementów rekrutacji już znamy. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w walce o pracę?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.