Rynek pracy na co dzień Rynek pracy na co dzień

 • 01.06.2016

  5 rzeczy, które chce wiedzieć kandydat, zanim wyśle CV

  Choć oferta pracy jest atrakcyjna, często, kiedy zaczynamy guglować firmę, nie jest już tak kolorowo. Widzimy niepochlebne opinie na jednym z portali, strona internetowa jest nieaktualizowana od lat, a naszą uwagę przykuwa trochę przykurzony profil na Facebooku. Nie jest za dobrze, więc co powinno przekonać kandydata do odpowiedzi właśnie na tę ofertę?

 • 25.05.2016

  Zasady szukania pracy

  Błędy ortograficzne w CV, schludny ubiór… te i wiele innych, ważnych elementów rekrutacji już znamy. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w walce o pracę?

 • 20.05.2016

  Naładuj akumulatory, zanim dopadnie Cię wypalenie zawodowe!

  Chroniczne zmęczenie, senność, apatia, a z drugiej strony nadpobudliwość, nerwowość, zły nastrój – jeśli zauważasz podobne objawy u siebie, najwyższy czas zadbać o swoje zdrowie!

 • 13.05.2016

  Data Scientist – dlaczego jest nazywany zawodem przyszłości?

  Coraz więcej uczelni otwiera nowy kierunek studiów, który kształci „władców danych”. Data Scientist to bowiem fenomen – jeden z nielicznych, tak młodych zawodów, którego popularność na rynku pracy rośnie w tempie błyskawicy.

 • 06.05.2016

  Jak dostać podwyżkę?

  Każdy o niej marzy, ale niewielu udaje się ją otrzymać. Jakie są tego przyczyny? Zły szef czy słabe umiejętności negocjacyjne? A może problem tkwi w nas…

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.