• 22.09.2017

  Zagubione świadectwo pracy – co robić?

  Zgubiłeś świadectwo pracy? Podpowiadamy, gdzie szukać potwierdzenia zatrudnienia.

 • 13.09.2017

  Etykieta rozmowy telefonicznej

  W zakresie obowiązków masz obsługę telefoniczną klientów? Sprawdź, czego robić nie wolno!

 • 06.09.2017

  Jak wygrać z depresją pourlopową? [INFOGRAFIKA]

  Sezon urlopowy dobiega końca, a to oznacza jedno: wielu z nas popada w depresję pourlopową. Jak sobie z nią radzić? Czy da się jej uniknąć? Poznajcie 5 sprawdzonych metod walki z depresją pourlopową!

 • 04.09.2017

  Czy roboty zastąpią nas w pracy?

  Rozwój sztucznej inteligencji doprowadzi do likwidacji niektórych zawodów – to nie są prognozy rynku pracy, ale fakt. Za kilka lat z rynku może zniknąć nawet 5 mln miejsc pracy. Sztuczna inteligencja stanie się nieodłącznym elementem funkcjonowania niemal każdego biznesu.

 • 30.08.2017

  Pomoc Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej na rynku pracy

  Blisko 8 tysięcy Dolnoślązaków tylko w pierwszym półroczu 2017 r. skorzystało z poradnictwa i informacji zawodowej Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy (CIPKZ). Tak wynika z podsumowania sześciu miesięcy pracy w 2017 r. czterech Centrów Kariery we Wrocławiu, Wałbrzychu, Jeleniej Górze i Legnicy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.