Raporty i wywiady Raporty i wywiady

 • 07.06.2010

  Czy wynagrodzenie za pracę jest dla nas najważniejsze?

  Gdy otrzymujemy ofertę pracy, zwykle ogarnia nas duma i radość z propozycji, z jaką się do nas zwrócono. Nie ulega wątpliwości, że pracujemy w głównej mierze po to, aby uzyskać wynagrodzenie. Jego wysokość jest jednym z ważniejszych czynników, na które zwracamy uwagę podczas poszukiwania pracy, ale nie jedynym…

 • 28.05.2010

  Raport miesiąca: Polacy o traktowaniu w miejscu zatrudnienia

  W najnowszych badaniach ustalaliśmy, jakie relacje panują między pracodawcą a pracownikami. Jak czują się Polacy w firmach, w których pracują? Jak są traktowani przez pracodawcę? Odpowiedzi udziela poniższe zestawienie, które obejmuje nw. zagadnienia.

 • 18.05.2010

  Czy Polacy mają równe szanse na rynku pracy?

  Kobiety przodem... ale nie na rynku pracy

 • 27.04.2010

  Jak widzimy siebie na rynku pracy? Od czego to zależy?

  Kiedy w pierwszej połowie ubiegłego wieku Henry Ford, ku zdumieniu niemal wszystkich wielkich przedsiębiorców swojej epoki, postanowił podwoić zarobki swoich pracowników – zaczęto zdawać sobie sprawę, że pracownik może być czymś więcej niż dodatkiem do maszyny. Że może się w nim kryć potencjał większy niż ten uwalniany w tradycyjnym dotychczas sposobie zarządzania.

 • 21.04.2010

  Raport kwartalny: Czy mamy szanse na rynku pracy?

  W ostatnich trzech miesiącach konsultanci Zielonej Linii przeprowadzili serię badań ankietowych. Miały one służyć poznaniu opinii Polaków o możliwościach znalezienia zatrudnienia.

Strony: 24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.

 

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.