PUP Żnin - Nabór wniosków na roboty publiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie informuje o możliwości składania wniosków o organizację robót publicznych w ramach środków z Funduszu Pracy.

PUP Żnin - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie informuje o możliwości składania wniosków na bon na zasiedlenie w ramach środków z Funduszu Pracy.

PUP Żory - Bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach dysponuje jeszcze wolnymi środkami na bony szkoleniowe.

PUP Żory - Nabór na szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach dysponuje jeszcze wolnymi środkami na szkolenia indywidualne dla osób bezrobotnych.

Harman otwiera nowe biuro w Polsce i rekrutuje pracowników

Firma Harman otwiera nowe biuro w Polsce, w nowym łódzkim biurowcu przy ul. Ogrodowej 8. To tam powstają nowoczesne rozwiązania dla aut takich marek jak Mercedes czy Audi. Już teraz trwa rekrutacja...

Raport Pracuj.pl: Aż 6 na 10 specjalistów aktywnie szuka nowej pracy

Wyższa pensja pozostaje niezmiennie głównym czynnikiem, skłaniającym specjalistów do wyboru nowego pracodawcy. Aż 7 na 10 osób szuka nowej pracy, bo w swojej ocenie zarabiają zbyt mało.

24 godziny dla wynalazców, czyli Europejski Dzień Wynalazcy

Wynalazki zawsze były podyktowane jedną wartością - ułatwieniem, usprawnieniem ludzkiego życia, pracy i odpoczynku. 9 listopada pamiętamy w Europie o tych, którzy wpisali się w historię swoimi...

PUP Żory - Konsultacje z ekspertami

Urząd zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców i pracodawców do skorzystania z eksperckich konsultacji (doradztwo księgowe, prawne, marketingowe, pozyskiwanie środków.

PUP Żory - Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Centrum Kształcenia Zawodowego w Rybniku zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców.

UP Gdańsk - Odkryj swój kapitał z Gdańskim Urzędem Pracy

Projekt pn. "Odkryj swój kapitał" to propozycja dla wszystkich mieszkańców Gdańska oraz powiatu gdańskiego pozostających bez pracy, zarejestrowanych jako bezrobotni.

Rząd ogłosił nowy program dla start-upów

Po udanym pilotażu programu Electro ScaleUp, którego celem jest łączyć korporacje ze start-upami, zainaugurowano kolejny etap programu dedykowanego elektromobilności.

UP Gdańsk - Azymut: Praca

Jesteś osobą niepracującą? Masz 30 lat lub więcej? Zamieszkujesz województwo pomorskie? Zgłoś się do projektu Azymut: Praca!

PUP Przasnysz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie 15-16.11.2018 r.

Wolne 12 listopada zmienia współczynnik urlopowy

Dodatkowe wolne 12 listopada wpływa na współczynnik urlopowy w 2018 r., obniża obowiązujący pracowników wymiar czasu pracy i podnosi dodatek za pracę w porze nocnej.

Przyczyny wypadków przy pracy

Rozpoznanie przyczyn niebezpiecznego zdarzenia jest bardzo istotne, gdyż pozwala na podjęcie odpowiednich działań zmierzających do poprawy warunków pracy.

MON: Będzie nowy rodzaj sił zbrojnych wojska obrony cyberprzestrzeni

W ministerstwie Obrony Narodowej finalizowane są prace nad projektem decyzji o sformowaniu wojsk obrony cyberprzestrzeni.

Z tytułem MBA inżynier może liczyć na większą pensję

Tytuł inżyniera związany jest z różnymi specjalnościami – od architektury i budownictwa, poprzez chemię, elektronikę, mechanikę, aż po ekonomię i administrację. Jak wybór specjalizacji i branży...

Marnotrawstwo czasu pracy można eliminować, mówi Robert Reinfuss

- Zgodnie z badaniem, które przeprowadziliśmy wśród menedżerów, niepotrzebne i bezcelowe zadania pochłaniają ok. 30 proc. czasu załogi. Skala marnotrawstwa bardzo różni się w zależności od firmy i...

Ponad 13 tysięcy złotych na szkolenie

Potrzebujesz pieniędzy na szkolenie? Sprawdź, co trzeba zrobić, aby urząd pracy zrefundował koszty szkolenia!

Brakuje dziesiątek tysięcy kierowców zawodowych. Czy sytuację można jeszcze naprawić?

Polska branża transportowa mierzy się z brakiem rąk do pracy. Raport TransJobs.Eu wskazuje, że na naszym rodzimym rynku brakuje około 30 tysięcy kierowców zawodowych.

Napisz do nas - Zielona Linia

Znajdź swój urząd pracy

Wpisz lub wybierz co najmniej jedno kryterium z formularza poniżej. Aplikacja automatycznie podpowie Ci, jakie urzędy pracy znajdują się w wybranej przez Ciebie lokalizacji.Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.