PUP Włodawa - Konferencja nt. KFS i zatrudnienie cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie zaprasza na konferencję dotyczącą oferty Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz legalności zatrudnienia na lokalnym rynku pracy wraz z wybranymi zagadnieniami...

PUP Wyszków - Zezwolenia na pracę sezonową

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie przedstawia zasady ubiegania się o zezwolenie na pracę sezonową cudzoziemca.

PUP Wyszków - Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że w 2018 roku kontynuuje realizację projektu pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (II)".

PUP Wyszków - Staż w ramach projektu RPO WM 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków na staż w ramach projektu RPO WM 2018.

PUP Krosno Odrzańskie - Pracodawco, zorganizuj staż lub skorzystaj z prac interwencyjnych!

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim zaprasza pracodawców do współpracy w zakresie organizacji staży w firmie lub skorzystania z prac interwencyjnych.

PUP Ząbkowice Śląskie - Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza 9 kwietnia 2018 roku o godz. 11.30 na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Promedica Care Sp. z o.o., która poszukuje osób na...

PUP Września - Nabór wniosków na staże w ramach projektu POWER

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (IV)".

PUP Września - Nabór wniosków na staże w ramach projektu WRPO

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie wrzesińskim (IV)".

85 tys. zł na własny biznes - rusza nabór wniosków

Lokalna Grupa Działania Puszcza Knyszyńska ogłosiła konkurs na dotacje na założenie własnej firmy. Kwota dofinansowania to aż 85 tys. zł.

SN: rolnik może brać umowy zlecenia i płacić składki do KRUS

Sąd Najwyższy uchylił wyrok sądu II instancji z powodu błędnej interpretacji ustawy, której celem było unormowanie sytuacji rolników pracujących na umowach cywilno-prawnych.

Regularne przewożenie pracowników może wymagać zezwolenia

Przewóz pracowników z miejsc ich zamieszkania do zakładu pracy może przybrać cechy przewozu regularnego specjalnego - orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu.

4 rzeczy, które powstrzymują nas przed zmianą pracy

Z badań wynika, że prawie połowa polskich pracowników bierze pod uwagę zmianę miejsca zatrudnienia w ciągu najbliższego roku. Takie rozważania nie przekładają się jednak na działania.

Kto może szybciej zakończyć karierę

Jeśli w 2017 r. pracodawca zatrudniał osoby, które mogą wcześniej nabyć uprawnienia emerytalne, to do 3 kwietnia przekazuje dane o nich do ZUS. Chodzi o osoby zatrudnione w szczególnych warunkach...

Outplacement - jak profesjonalnie pomóc pracownikom?

Chociaż obecnie pracodawcy raczej borykają się z niedoborami kadrowymi, niż z problemami zwolnień, to jednak każdy pracodawca może stanąć przed taką koniecznością.

W Niemczech branża turystyczna dostała podwyżkę

Od 1667 do 4287 euro na miesiąc będą zarabiać w Niemczech pracownicy i kierownicy niższego szczebla w firmach turystycznych. 2,5-procentową podwyżkę wynegocjował związek zawodowy Verdi.

Dlaczego kandydaci nie aplikują o pracę?

Chociaż dobra koniunktura na rynku zachęca specjalistów do zmiany pracy na ciekawszą i lepiej opłacaną, to jednak doświadczenie ekspertów w rekrutacji pokazują, że rozważania nad rozwojem zawodowym...

Polacy skarżą się na niemieckich przedsiębiorców

W 2017 r. polscy konsumenci najczęściej skarżyli się na usługi niemieckich przedsiębiorców, wynika z danych Europejskiego Centrum Konsumenckiego. O pomoc zgłosiło się blisko 5 tys. osób, czyli o...

Porsche przebija BMW. Rekordowe premie dla pracowników

Porsche wypłaci pracownikom po 9656 euro rocznej premii z zysków wypracowanych w 2017 r. Producent modelu 911 po raz kolejny okazał się najbardziej szczodry spośród koncernów motoryzacyjnych...

10 najczęstszych błędów w CV. Zobacz, jak ich uniknąć

Napisanie dobrego CV nie jest łatwe, w szczególności dla osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy. Szacuje się, że rekruter poświęca do 60 sekund na wstępną analizę aplikacji. Jakie...

Impuls do poważnych zmian w życiu mogą dać... pracodawcy

Wiosna to czas na zmiany i odnowę energetyczną. Wystarczy zmiana sposobu myślenia, obranie sobie celu i konsekwentne dążenie do niego, by poprawić swój dobrostan.

Napisz do nas - Zielona Linia

Znajdź swój urząd pracy

Wpisz lub wybierz co najmniej jedno kryterium z formularza poniżej. Aplikacja automatycznie podpowie Ci, jakie urzędy pracy znajdują się w wybranej przez Ciebie lokalizacji.Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.