Tableau w marketingu

15.06.2017 Data webinarium: 15 czerwca 2017 r., godz. 15:00 Zależy Ci na skutecznym raportowaniu wyników kampanii marketingowych? Chcesz szybko reagować i potrzebujesz...

Polacy wybrali firmy, w których najbardziej chcieliby pracować

KGHM Polska Miedź, Volvo Polska i Polskie Linie Lotnicze LOT - tutaj Polacy chcą pracować najbardziej.

Rotacja dobrowolna na rynku pracy wzrasta. Co 10. pracownik rozstaje się z firmą na własne życzenie

Umacniająca się pozycja kandydatów na rynku pracy powoduje, że pracodawcy muszą się liczyć z odejściami często kluczowych osób z organizacji.

PUP Gorzów Wielkopolski - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim informuje o trwającym naborze wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

PUP Gorzów Wielkopolski - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim informuje o trwającym naborze wniosków o organizację prac interwencyjnych.

PUP Dębica - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego...

PUP Dębica - Nabór wniosków o staż dla osób do 29. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy przypomina o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (III)”.

PUP Bydgoszcz - Szkolenia w trybie grupowym

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, iż rozpoczynają się zapisy na kolejne szkolenia grupowe.

PUP Będzin - Mobilny Punkt Informacyjny funduszy EFS

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

PUP Będzin - Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie ogłasza w terminie: 8.05.2017 r. - 19.05.2017 r. nabór wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę bezrobotną (szkolenie indywidualne).

Majówka i urlopy, czyli jak z(dez)organizować pracę w firmie?

Majówka na stałe wpisała się w kalendarz wszystkich Polaków. Co roku każdy pracownik sprawdza na ile dni wolnych może liczyć przy wykorzystaniu przysługującego mu urlopu. Na przełomie kwietnia i...

Dziś Dzień Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy i Chorób Zawodowych

28 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy i Chorób Zawodowych, zwany inaczej Dniem Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy. Tematem wiodącym w 2017 roku, określonym przez...

PUP Szczecinek - Program pn. „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej”

Zachodniopomorski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie zaprasza do udziału w programie: „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej".

Dobry sprzedawca wysoko się dzisiaj ceni

Zarobki w sprzedaży rosną bardzo dynamicznie. I nie piszę tutaj o wpływie ustawowo podniesionej kwoty wynagrodzenia zasadniczego, ale o ogólnopolskiej tendencji rynkowej.

Lista 500: Największe polskie firmy znów przyśpieszyły tempo rozwoju

Czołowe przedsiębiorstwa w kraju rosną szybciej niż dynamika PKB. W zestawieniu przybywa firm państwowych.

PUP Szczecinek - Nabór na bezpłatne kursy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Szczecinku prowadzi nabór na bezpłatne kursy.

Bezrobocie poniżej 8 proc.? Oto najnowsze prognozy dla gospodarki

W tym roku PKB wzrośnie o 3,2 proc., a bezrobocie na koniec 2017 r. spadnie do 7,9 proc. - prognozuje Instytut Prognoz i Analiz Gospodarczych (IPiAG). Według instytutu pierwszy kwartał br. zamknął...

Kreatywność w CV? Uważaj, abyś nie został oceniony jako dziwak

Kiedy szukasz pracy, powinieneś być kreatywny, musisz wyróżnić się z setek aplikacji, tylko wtedy masz szansę. Ile razy to słyszałeś? Setki. Jednak to nie zawsze najlepsza droga.