Документы для регистрации

Какие документы необходимы при регистрации?

Условия получения статуса ищущего работу

Если вы не соответствуете критериям необходимыми для получения статуса безроботного, можете зарегистрироватся как лицо ищущее работу.

Условия получения статуса безработного для иностранцев

Кто из иностранцев может зарегистрироваться в центре занятости в качестве безработного?

Профилирование помощи для безработных

Центр занятости сразу после регистрации в качестве безработного нужен определить вам профиль помощи, котрой будет включать подходящие, вашим потребностиям, формы поддержки.

Как сняться с учета безработных?

Когда безработный должен сняться с учета центра занятости?

Документы для регистрации

Какие документы необходимы при регистрации?

Регистрация

Для использования услуг и форм поддержки в центре занятости необходима регистрация. Первый шаг - выбор соответствующего статуса (безработного или лица, находящееся в поисках работы) и подготовкa...

Coraz więcej kobiet wybiera zawód listonosza

Jak wynika z danych Poczty Polskiej, kobiety coraz częściej decydują się na pracę w zawodzie listonosza. Cenią stałe godziny pracy, jednozmianowy system pracy, wolne popołudnia i weekendy.

Kontakt - NOWY

Infolinia Portal Powroty.gov.pl 50plus.gov.pl Biuro centrum Infolinia dla klientów urzędów pracy: 19524* * Infolinia płatna. Opłata za połączenie jest zgodna z taryfą...

2018 nie był dobrym rokiem dla branży PR

Tylko nieco ponad 1,1 tys. ofert pracy dla PR-owców pojawiło się w 2018 roku. To najgorszy wynik od kiedy prowadzone są badania, czyli od 2008 roku – wynika z danych PRoto.pl.

Amerykańskie firmy szukają ludzi do pracy w... Puerto Rico

Firmy w centralnej części Stanów Zjednoczonych szukają pracowników na Karaibach, w Puerto Rico.

Ekologiczny i naturalny Zakład Aktywności Zawodowej w Juchowie

Sami uprawiają maliny i zioła, z których później przygotowują ekologiczne soki, syropy i ekstrakty, wypiekają chleb na naturalnym zakwasie i zajmują się utrzymaniem terenów zielonych.

Twój e-PIT dla rozliczających się samodzielnie

Jak rozliczy się w programie Twój e-PIT osoba, która rozlicza się sama? Podczas konferencji Ministerstwa Finansów zaprezentowano realizację tego scenariusza. Zapraszamy do oglądania.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.