PUP Szczecin - Dotacje na założenie firmy z FP

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza konkurs dotyczący przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych (I lub II profil pomocy).

PUP Wyszków - Nabór na szkolenia indywidualne (MAZOWSZE 2018 - rezerwa)

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie prowadzi nabór wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobą bezrobotną, tzn. szkolenia indywidualne.

PUP Wyszków - Nabór na szkolenia indywidualne (POWER)

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie prowadzi nabór wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobą bezrobotną, tzn. szkolenia indywidualne dla osób w wieku 18-29 lat.

PUP Wyszków - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków o sfinansowanie szkoleń pracowników i pracodawcy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Nowa Sól - Spotkania informacyjne z doradcą Eures z Niemiec

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli informuje, że w dniach 4.09.2018 i 6.11.2018 roku zostaną organizowane kolejne spotkania informacyjne z doradcą EURES z Niemiec dla osób bezrobotnych i...

PUP Nowa Sól - Nabór wniosków o staż dla osób 45+

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli prowadzi nabór wniosków o zawarcie umowy na zorganizowanie stażu dla osób powyżej 45. roku życia.

PUP Nowa Sól - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli prowadzi nabór wniosków o zawarcie umowy na zorganizowanie stażu dla osób powyżej 30. roku życia.

PUP Nowa Sól - Spotkania informacyjne dla NGO

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej zaprasza na spotkania informacyjne dla organizacji pozarządowych.

PUP Nowa Sól - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli ogłasza nabór wniosków o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok...

Niewykorzystany urlop przepadnie? Minister pracy stanowczo odpowiada

Niewykorzystany urlop przepadnie? Do pojawiających się doniesień na temat zmiany w Kodeksie pracy stanowczo odniosła się Elżbieta Rafalska. "Sezon ogórkowy ma się dobrze, stąd fantasmagorie w...

Zbadali 433 tys. osób, by sprawdzić, jak sen wpływa na pracę. Oto, co z tego wyszło

Brytyjskie badanie nad snem dowodzi, że nie powinno się zaburzać naturalnego cyklu pracy i snu, który ma każdy człowiek. Brak snu lub jego zaburzenie mogą prowadzić do bardzo niebezpiecznych...

PUP Gorzów Wielkopolski - Nabór do służby przygotowawczej - WKU

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolskim informuje o naborze kandydatów do służby przygotowawczej.

PUP Elbląg - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu informuje o naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie.

PUP Elbląg - Dotacje na założenie firmy dla osób powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza osoby bezrobotne powyżej 30. roku życia, zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej, do składania wniosków o przyznanie jednorazowego dofinansowania...

PUP Elbląg - Dotacje na założenie firmy dla osób do 29. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza osoby bezrobotne zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej do składania wniosków o przyznanie jednorazowego dofinansowania na działalność gospodarczą.

PUP Elbląg - Dotacje na założenie firmy dla osób długotrwale bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza osoby długotrwale bezrobotne do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Elbląg - Nabór wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy dla bezrobotnych powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza pracodawców zainteresowanych wyposażeniem lub doposażeniem stanowiska pracy dla osób bezrobotnych powyżej 30. r.ż. do składania wniosków.

PUP Elbląg - Nabór wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy dla bezrobotnych do 29. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprasza pracodawców zainteresowanych wyposażeniem lub doposażeniem stanowiska pracy dla osób bezrobotnych do 29. r.ż. do składania wniosków.

ZUS: Listy o stanie kont ubezpieczonych wysłane do wszystkich

Do wszystkich ubezpieczonych - nawet tych, dla których odprowadzono tylko jedną składkę na ubezpieczanie społeczne - ZUS wysłał do poniedziałku list z informacją o stanie konta i tegorocznych...
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.