• PUP Suwałki - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach od 10 maja 2018 r. będzie przyjmował od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, producentów rolnych oraz niepublicznych przedszkoli i szkół wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 45. roku życia.

 • WUP Białystok - Praca w Holandii przy zbiorach borówki
  Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zachęca do udziału w rekrutacji do pracy w Holandii przy zbiorze borówki.

 • PUP Oborniki Wielkopolskie - Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile, w dniu 15.05.2017 r., organizuje Mobilny Punkt Informacyjny w: Urzędzie Miejskim w Obornikach w godz. 8:00-10:30 i w Urzędzie Gminy w Ryczywole w godz. 11:30-14:00.

 • PUP Oborniki Wielkopolskie - Projekt dla bezrobotnych osób niepełnosprawnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich zaprasza do udziału w projekcie skierowanym do bezrobotnych osób niepełnosprawnych w ramach programu „Równamy szanse - aktywni społecznie i zawodowo”.

 • PUP Oborniki Wielkopolskie - Staże dla osób bezrobotnych do 30. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego) od 8.05.2018 do odwołania.

 • PUP Oborniki Wielkopolskie - Staże dla osób długotrwale bezrobotnych i bezrobotnych powyżej 45. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich dysponuje środkami finansowymi pochodzącymi z Rezerwy Ministra przeznaczonymi na staże dla osób długotrwale bezrobotnych i bezrobotnych w wieku 45 lat i powyżej.

 • PUP Tarnów - Bezpłatne szkolenia organizowane przez tarnowski oddział ZUS
  Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie przedstawia harmonogram bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Oddział ZUS w Tarnowie, w II kwartale 2018 roku.

 • PUP Radom - Targi pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu Filia w Pionkach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Radomiu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Pionkach zapraszają na targi pracy.

 • PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków w ramach programów z rezerwy Ministra
  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 7 maja 2018 r. rozpoczyna realizację programów z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla osób długotrwale bezrobotnych, bez względu na wiek oraz dla osób bezrobotnych w wieku 45 lat i powyżej.

 • PUP Kolbuszowa - Projekt unijny pn. "Cztery kroki do aktywności"
  Firma szkoleniowa Łętowski Consulting zaprasza do udziału w projekcie unijnym pn. "Cztery kroki do aktywności".

 • PUP Dębica - Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o organizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Dębica - Nabór wniosków o staż
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Dębica - Środki PFRON
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy otrzymał środki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rehabilitację zawodową osób niepełnosprawnych w 2018 roku w wysokości: 213 500 złotych.

 • PUP Rybnik - Bezpłatny kurs gastronomiczno-handlowy
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku prowadzi nabór kandydatów na bezpłatne szkolenie grupowe pn. „Kurs gastronomiczno-handlowy”.

 • PUP Rybnik - Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku zachęca do zapoznania się z projektem Ministerstwa Zdrowia, realizowanym przez Fundację ITAKA pn. "Centrum Wsparcia".

 • PUP Rybnik - Kursy dające zawód potrzebny na rynku pracy
  Jeżeli jesteś zainteresowany ukończeniem certyfikowanych kursów: spawacza, prawa jazdy kategorii C, C+E lub D, operatora koparkoładowarki, koparki, wózka widłowego, operatora CNC, instalatora OZE, księgowego, barmana, SEP, informatycznego, złóż wniosek o bon szkoleniowy!

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.